Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

n.pet avatar n.pet 3 Точки

оценяване на домашно и заключената тема

Първо моля колегата, който заключи темата ми, да не заключва и тази веднага.  Няма да дойде толкова много спам за един ден от една тема.

https://softuni.bg/forum/3331/Ocenyavane-na-domashno

Наясно съм как се пише коментар. Оцених още 2 домашно. Изписва ми "Успешно оценихте домашното." Броячът ми не мръдва. От 2 различни броузера, след рефреш и всички неща, все си е 0. Това така ли трябва да бъде? Има ли място, където се докладват бъгове по сайта.

 

Самото ми регистриране беше доста трудно за този курс. Оказа се, че от мозила беше невъзможно да платя 0 лв. На 3 тия ден успях от екплорер. Разбирам, че нешата са нови и все още се разработват.

Очаквам адекватна реакция.

 

Тагове:
3
Web Fundamentals - HTML5 18/02/2015 23:14:34
vladislav.karamfilov avatar vladislav.karamfilov 1123 Точки
Best Answer

Вече всичко е наред. :)

0
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Най-добре пиши на имейла за контакти на СофтУни - най-бързо ще получиш отговор. Цъкаш горе на "Контакти" и ще намериш мейла.

2
18/02/2015 22:36:48
quickben avatar quickben 966 Точки

Не е нормално да не се променя брояча след като ти е изписало Успешно оценихте домашното

Най-добре се обади утре на посочените телефони, така най-бързо ще се вземе предвид този бъг който се получава.

Отделно можеш да пишеш писмо чрез формата за контакти, а за бъгове можеш да ползваш и линка "Докладвай грешка" на съответната тема на курса който "караш" в момента.

p.s. Почни да използваш Chrome, задачите който ще правиш на изпита ще бъдат оценявани на този browser и не е много добра идея да ползваш Mozilla или "oния другия" когато правиш HTML & CSS

1
18/02/2015 23:03:29
n.pet avatar n.pet 3 Точки

Мерси, ще опитам да намеря време за това. Надявах се да стане само с пускане на тема..

0
NapushenBuhal avatar NapushenBuhal 17 Точки

И при мен има подобен проблем... преди около 20 минути оцених първото си домашно, а брояча още седи на 0... С chrome съм. Писах във формата за контакти, пък ще видим какво ще стане.

1
yana.d avatar yana.d 0 Точки

И при мен това е проблем. Аз съм с Firefox и също не ми върви брояча, въпреки че имам 3 оценени домашни. Надявам се поне хората да са си получили коментарите, а не да съм ги писала напразно.

0
vladislav.karamfilov avatar vladislav.karamfilov 1123 Точки

Утре сутрин веднага проблемът ще бъде разследван. Благодарим, че съобщихте за него. :-) 

0
vladislav.karamfilov avatar vladislav.karamfilov 1123 Точки

Няма да се наложи. Вече всичко е наред! :)

1
ivayloY avatar ivayloY 1 Точки

И при мен е така, а вече оцених 4 домашни и то с доста подробни коментари...

0
Ellnita avatar Ellnita 52 Точки

При мен не се промени веднага, но след 10-15 минути отчете, че има оценени домашни. Аз съм с Mozilla, но благодаря на колегите, че споменаха, че е най-добре в случая на Chrome и че на Chrome се оценяват и изпитите и домашните. Превключвам веднага :)

1
quickben avatar quickben 966 Точки

Хора няма какво да чакате направо почвайте изпитите от другите курсове. Може да намерите изпитите от миналия курс ТУК и там всичко си е написано.

И малко съвети: Използвайте SAAS на Visual Studio, Три неперфектни задачи дават повече точки от две перфектни такива.

Constraints

  • Font: Helvetica / Tahoma / sans-serif (size: 16px for the text, 12px for the genre).
  • Column width: 160px.
  • The site should open correctly in Chrome 38.
  • Responsive design is not required.
  • Pixel-perfect implementation is not required.
0
19/02/2015 16:23:26
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.