За "чужденците" - кандидат студентите от чужбина - какво мислите да правите за изпита? Update: И след него.

Здравейте,

Четейки из темите на форума, виждам, че напоследък започва да се говори за изпит, за дати и т.н., което е нормално, наближава все пак, та се замислих как по дяволите ще се явя на изпит, като съм на 3600 км от България.

За да получа правдоподобна информация се обърнах направо SoftUni и ми отговориха, че засега изпитите могат да се проведат само  присъствено. Аргумента беше, че няма как да се гарантира честността, с което съм съгласен.

Разбира се хрумна ми да предложа да си пусна уеб камерата или да се снимам с видео камера докато решавам задачите.

 

Отварям темата, за да помоля всички "чужденици" - вярвам, че не само аз съм такъв - да минат от тук и кажат какво мислят да правят по въпроса с явяването на изпит, ако към момента не могат да си пътуват до София.

 

И от друга страна темата е за SoftUni, да кажат дали обмислят да се позволяват онлайн изпити. Все пак в информационната ера, в която живеем, трябва да има начин да се явим на изпит от вкъщи или от Starbugs.

 

 

P.S. Аз съм в Мадрид. Ако има хора наблизо, обаждайте се, ще решаваме задачи заедно.

 

Поздрави