Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Kaloyan777 avatar Kaloyan777 17 Точки

MTM College - плащане таксата за 2-ри семестър от випуск Октомври

Колеги, някой от Вас, случааааааааааааайно да е разбрал някак си, че тря да внесем таксата за вторият семестър в МТМ между 18-28.02.15???

Понеже аз поне не съм получавал писмо или обаждане или e-mail или sms, а друг колега ме светна, защото е минавал наблизо и се е стил да попита ей така бай дъ уей.

Cheers!

Тагове:
4
petrovaliev95 avatar petrovaliev95 358 Точки

И аз чух от колега. Иначе никой никъде не е споменавал, че искат пари. :D

1
19/02/2015 20:40:19
g.stoyanov avatar g.stoyanov 776 Точки

Не знам но ми се струва че се отнасят, с този проект, меко казано немърливо - несериозно, все едно не им пука много много!

В началото писах въпроси по имейл... така и  не получих отговор от тях до ден днешен. Още не са ми предоставили валидни юзернейм и парола за да се логвам на сайта им! 

За мен това си се явява чиста пародия на предлагано образование, още като гледах представянето го почуствах, но мислех че бъркам - уви се оказа че не е така!

Поради тази причина мисля да обмисля решението си за избора на университет!

6
Kaloyan777 avatar Kaloyan777 17 Точки

Абсолютно си прав, самият факт, че шефа чете някъде долу под камерата някaкъв текст и то на двата клипа на представянето на самият университет и пояснения по специалността, руши имиджa; да не говорим, че не може и да си го прочете като че свъщност не чете. Чудя се дали по принцип, като цяло са такива несериозни или това си е някакво "специално" отношение към студентите от SoftUni ;P


2
24/02/2015 05:30:11
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

Вие сте випуск Октомри и не сте получили инфо, да платите 2ра такса, аз пък съм випуск Май и също нямам спомен да съм плащал втора такста :D

Но съм спокоен де, принципно на хората от ВУЗ-а целта им е да си съберат таксите. Вероятно не си дават зор да ни подканят сега, тъй като вероятно няма значение сега ли ще  се плати или след време... За тях е важно просто парите да пристигнат по банковите сметки, рано или късно...

Може да се каже и че си е наша отговорността да си питаме и следим къде и какво да се плаща, ама къде ти братче време и за това... На мен главата ми пуши да разгадавам SQL заявки в момента, та ще седя да се чудя имам ли такса за внасяне или не... Дето се вика и те могат да ни "поглезят" малко, като ни изпратят някакви е-мейли... Човек като иска да прибира пари, трябва пък и малко от малко да има способността да знае как да си ги събира...

1
20/02/2015 10:53:01
Kaloyan777 avatar Kaloyan777 17 Точки

Еми затова е нета, затова са е-адреси, затова е и е-форма на обучение, затова са и комп. оператори в офисите... :D

0
21/02/2015 17:33:53
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.