Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

danila.vanila.3 avatar danila.vanila.3 9 Точки

[Judge] Как се осъществява оценяването в Judge системата?

Здравейте, ако може някой да ми обясни как точно се осъществявя оценяването в системата защото като реших една от задачите на предишен изпит по C# Basic решението си работи точно във Visual Basic..а в системата ми дава 0 точки. Сравних моето с авторското решение и на практика алгоритъма е сущия и няма никаквисъществени разлики.. едната разлика е че аз първо съм записала помощната функция и после я извиквам в меина а в авторското решение е обратното (а и двата варианта работят).. Другото е че името на една помощна променлива е малко по различно но тя не е от тез зададени по условие..

изпита е от 14 април 2014 сутрин(Въпроса ми е за 01.Fruit Market)

ето и линк към изпита: 

https://judge.softuni.bg/Contests/8/CSharp-Basics-Exam-14-April-2014-Morning

ето и линк към моето решение:

https://github.com/DannyPetrova/01-FruitMarket/blob/master/01-FruitMarket/Fruits.cs

Благодаря предвадително :)

 

0
Общи приказки
crazy7 avatar crazy7 177 Точки

На две места вместо "banana" си писала "bannana" и съответно даже не смята правилно още при нулевите тестове (можеш да ги видиш от Details когато си изпратиш решението).

Другото което забелязах е че накрая като принтираш не форматираш до два знака след запетаята.

1
danila.vanila.3 avatar danila.vanila.3 9 Точки

Аха..ясно значи от там идва грешката.  Благодаря :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.