Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

sevdalin avatar sevdalin 38 Точки

Кандидатстване в СофтУни - мотивационно писмо?

Здравейте колеги,

ще кандидатствам в Университета и имам няколко въпроса, тъй като съм бил участник в

Телерик и нещата бяха малко по-различни. Опитах се да намеря отговорът им във Форума, но неуспешно.

 

1. При кандидатстването, задължително ли е Мотивационното писмо? Виждам, че не е отбелязано с "*", но все пак не съм сигурен?

2. Какво имам предвид: при успешно взимане на изпита, взимат ли се предвид неща като "CV", "Мотивационно писмо" и т.н., за успешният прием?

Благодаря за отговорите.

 

1
Въпроси за SoftUni
quickben:
На темата е отговорено.
Hristo_Penchev avatar Hristo_Penchev 389 Точки

Мотивационното писмо и сивито се води, че са за отсяване кой да бъде допуснат до изпита. Мисля, че вече не са и задължителни. На практика идеята им беше да отсеят съвсем несериозните - в смисъл, ако те мързи и едно мотивационно писмо да напишеш, няма смисъл да почваш и курс. Иначе напиши - нищо не ти пречи.

0
quickben avatar quickben 966 Точки

1. Не са задължителни

2. Взимат се предвид ако кандидатстваш за стипендия и други подобни, но доколкото знам не се взимат предвид при кандидатстване за ниво.(преди мисля, че бяха задължителни)

пс - има доста такива теми, преди да пускаш тема е хубаво да видиш дали вече не е отговорено на въпроса. 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.