Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

a.polyanska avatar a.polyanska 107 Точки

[JudgeSystem] -OOP- Кой код качваме в джъджа?

Имам един въпрос- след няколкочасова неравна борба с една от задачите от минали изпити установявам, че не мога да разбера как точно да кача решението в джъдж системата. Кой точно код да копирам? Те са милион и един класове.

Тагове:
1
C# OOP Basics
nikola.m.nikolov avatar nikola.m.nikolov 830 Точки
Best Answer

Архивираш целият проект и го пращаш като архив. Системата приема само zip файлове. От проекта не е нужно да качваш bin и obj папките.

От падащото меню трябва вместо C# Code да избереш C#project/solution.

2
23/02/2015 09:51:11
a.polyanska avatar a.polyanska 107 Точки

А как качвам архива? С привлачване? Не ми се получава.

0
nikola.m.nikolov avatar nikola.m.nikolov 830 Точки

Като избереш от падащото меню C#project/solution ще се покаже бутон Select files...

1
a.polyanska avatar a.polyanska 107 Точки

Пак не ми се получава- приема ми архива, казва "изпратено успешно" и до там- никакъв резултат. За Points  си стои "Not process yet" и с нищо не мога да го променя yell

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.