Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Hrutkata_L avatar Hrutkata_L 0 Точки

[Technical Issue] Проблем c инсталацията на Visual Studio 2013 comunity

Здравейте,имам следния проблем: инсталирах си visual studio 2013,понеже  съм c win 8.1 май не я изтеглих от правилното място,мисля че ми иска лицензионен код и в последсвие реших че с 2010 ще ми е по лесно тъй като съм начинаещ и я изтрих. След това си сложих 2010 и вървеше добре,обаче днес гледах лекцията основи на програмирането и там се казва да се изтегли visual studio 2013 community,и аз се захванах да трия и да тегля пак. Махнах 2010 и свалих 2013 да но при инстала на 2013 ми открива някъкви стари фаилове и ми казва че Visual Studio Ultimate 2013 is currently installed

on this machine. Please uninstall  Visual Studio Ultimate 2013 and retry.

Трих 100 пъти и от 100 места всякъкви папки и незнам си кви други неща и пак ми дава това собщение и немога да си сложа студиото,немога и домашното да си направя....Моля помогнете!!!

Тагове:
0
Предложения и проблеми 24/02/2015 13:30:20
vladislav.karamfilov avatar vladislav.karamfilov 1123 Точки

Пробвай да го деинсталираш, използвайки тази програма: Revo Uninstaller. Изчисти всичко, което е свързано с последната версия (advanced scan), след което рестартираш машината и опитваш да инсталираш VS Community Edition 2013 отново. :)

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.