Loading...
NikolayUzunov avatar NikolayUzunov 7 Точки

Basics Alpha януари 2015 колеги от Пловдив

Здравейте на всички!

Търся колеги от Пловдив записани онлайн за Programming Basics Alpha януари 2015 . Тъй като изпита наближава на 29.03.2015 търся колеги , които ще се явяват . Предлагам да се организираме за пътуване на изпита . Нека да пишат други , които ще ходят .

Поздрави на всички ! 

Тагове:
0
Общи приказки 24/02/2015 23:52:14
Egoholic avatar Egoholic 0 Точки

Аз, ще ходя също. 

0
NikolayUzunov avatar NikolayUzunov 7 Точки

Egoholic ако искаш има ми скайпа пиши там .

Засега  аз и GogoK сме сигурни и ще пътуваме на 29.03 . Ако има други желаещи нека пишат .

0
GogoK avatar GogoK 80 Точки

Здравей,

Добре си се сетил, защото аз поне не съм ходил до сградата, и не се знае колко време ще отнеме докато отидем до там.. и то много зависи от колко часа ще започне изпита. Иначе и аз съм за, както виждам имаш скайп, ще се разберем нещо след като знаем от колко часа ще почва.

0
NikolayUzunov avatar NikolayUzunov 7 Точки

Записал съм си 1 група ( предполагам Alpha ) от 10:00 до 16:00 , втора група ( предполагам Omega ) от 16:00 до 22:00 . Затова си мисля , че е добре всички да сме Алфа . Попринцип имам превоз , ако искате пишете на скайп . 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.