Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

montolivo avatar montolivo -16 Точки

Кандидатстване за работа като програмист (Въпрос)?

Здравейте , 

явих се на няколко интервюта за C# програмист и понеже проектите които бях сложил в CV - то бяха задачи давани на изпити в Телерик Академията както и някой задачи от университета в който уча работодателите ме питаха : "нямате ли по-големи проекти?". Въпроса ми е от къде да намеря големи проекти свързани с C# които да направя , дори и безплатно , с цел в последствие да си намеря работа?

0
Работа
simeon.georgiev avatar simeon.georgiev 62 Точки

Един блог или неголям сайт на произволна тематика, направени от нулата, са добър старт.

0
montolivo avatar montolivo -16 Точки

Със C# мога ли да направя сайт ? И може ли накратко малко повече информация как ще стане ?

0
simeon.georgiev avatar simeon.georgiev 62 Точки

Сървърната логика- да, не говоря за статичен сайт. Естествено, необходим е малко HTML/CSS, но в случая те не са ключови(все пак става въпрос за кандидатстване за работа като програмист със C#, не дизайнер, доколкото разбрах). Вече за как става- C#/XAML търсене в google са добър старт.

0
26/02/2015 15:03:19
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Има технология в .NET, чрез която се изработват сайтове - ASP.NET.

Ето малко информация и уроци.

4
26/02/2015 16:12:11
staku avatar staku 1 Точки

Здравей Колега,

 

До колкото разбирам ти трябва проект, примерно уеб сайт. Аз имам няколко идей за сайт но не мога да ги реализирам тъй като не съм програмист. Естествено не съм някой "бот" който си няма и ни най-малка идея за какво става въпрос, мога да пиша някой по обикновени неща на html,css и php. Та мисълта ми е следната искаш ли да сме си полезни взаймо. Аз да ти помогна за дизайна а ти за функционалността на сайта ?

0
08/03/2015 14:50:05
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.