Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ramsey88 avatar ramsey88 0 Точки

[Technical Issue] Web Fundamentals - Facebook-like-box

Имам проблем с домашното по CSS-Layout.
В задачата Website Footer трябва да направим footer като на сайта на СофтУни и да сложим Facebook-like-box. Правя всичко както е написано в страницата от фейсбук за това как да я сложим и не се показва и не се показва!

 

Тагове:
0
Web Fundamentals - HTML5 02/03/2015 10:38:04
n.galabov avatar n.galabov 40 Точки

Най-вероятно отваряш html-a като файл (кликваш 2 пъти в/у него). Ако натиснеш ф12 в браузъра имаш грешка : ' Failed to load resource: net::ERR_FILE_NOT_FOUND'. Най-лесното нещо, което можеш да направиш е, да стартираш файлът с Visual Studio. Другият вариант ти е, ако имаш xamp/wamp сложи хтмл-а в работната директория и я достъпи през localhost/....

0
Kamigawa avatar Kamigawa 750 Точки

Не си само ти. И аз не успях да се преборя...

0
idmitrov avatar idmitrov 55 Точки

Iframe ли използва за кутията?

0
Kamigawa avatar Kamigawa 750 Точки

Ми аз не стигнах до кода, нещо не мога да се оправя със сайта там за кутииките...

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Пробвайте с различни браузъри и спрете ако имате сложени адблокери. При мен май проработи на някой от браузърите като спрях AdBlock.

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Трябва да се пусне от уеб сървър, не локално от статичен HTML файл.

Най-добре го пусни в уеб проект от Visual Studio.

0
malkstor avatar malkstor 348 Точки

От всичко, което пробвах, само това проработи. Евала :)

0
brslv avatar brslv 69 Точки

Ако го правите с iframe, Facebook ви дава линк без http://. Лика започва само с //. Добавяте http: отпред и заспива :)

2
ramsey88 avatar ramsey88 0 Точки

Мерси за отговорите! Еми мъчех се с опцията им за HTML:5 да го направя уж да е по-"advanced" ама накрая си го забих в Iframe (който по принцип не ми е от любимите начини) :)

0
SaSu84 avatar SaSu84 1 Точки

Колеги, аз имам същият проблем и доколкото разбирам това е заради някаква защита, ако сложа друг сайт в iframe-a се показва (пример: abv.bg).

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.