Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Svilen12 avatar Svilen12 3 Точки

Не мога да пиша в Intellij Idea

Здравейте, инсталирах си Intellij Idea и JDK както е показано във видеото на SoftUni, правя го за 4ти път  и за пръв път ми се появава проблема да не мога да въвеждам нищо на конзолата. Нямам plug IdeaVim, и нямам идея от какво е. Някой срещал ли е подобен проблем?

 

Тагове:
Radoslav99 avatar Radoslav99 1 Точки

За да пишеш в конзолата, тя трябва да очаква вход на данни. Имаш ли в кода си scanner който приема тези данни?

0
Svilen12 avatar Svilen12 3 Точки

И без него и с него няма промяна, изобщо не ми дава да въведа никакви символа в конзолата

0
Radoslav99 avatar Radoslav99 1 Точки

Как стартираш програмата CTRL-F5 или?

0
Svilen12 avatar Svilen12 3 Точки

Успях да реша проблема, новата версия на Intellij Idea има лека промяна от старата и не съм го забелязал. Благодаря за отзива :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.