Loading...
jean_gavrilov avatar jean_gavrilov 0 Точки

[Technical Issue] Visual Studio - Сваляне на домашно ПРОБЛЕМ

 Здравеите,

качих второто си домашно което е създадено като (blanc solution) след като го сваля и го пусна на Visual Studio показва само имената на задачите,но пише,че са (unavailable).Някои има ли решение на това защото срока изтича днес и леко се притесних леко. Извинявам се ако въпроса е глупав.

Тагове:
0
Programming Basics 02/03/2015 10:44:01
nikola.m.nikolov avatar nikola.m.nikolov 830 Точки

Това обикновено се получава, когато ръчно сменяш имена на файлове и папки, а проекта ги търси под старото име. Отвори с notepad или notepad++ .sln файла и виж имената на директориите. 

Във файла csproj може да видиш какви имена на класове очаква.

5
27/02/2015 22:26:01
jean_gavrilov avatar jean_gavrilov 0 Точки

 Благодаря ти smile

0
jean_gavrilov avatar jean_gavrilov 0 Точки

 Да smile пак благодарско..

0
27/02/2015 23:19:12
antonina222 avatar antonina222 1 Точки

И аз си сменях имената на някои салюшъни, като се опитах да го отворя нещо ме питаше дали  искам да отворя този проект, натисках ок докато минат всички проекти. При второ отваряне на бланк салюшъна няма проблем, нищо ме пита, директно си го отваря. Благодаря на  nikola.m.nikolov за информацията за смяната на файловете, следващият път ако ми се наложи ще изтрия салюшъна и ще го напиша отново.

0
28/02/2015 11:43:27
Miroslav01 avatar Miroslav01 15 Точки

Греда :) И при мен така се е получило. Но го видях късно. Сори за проверяващия :) Добре е да се знае занапред. 

0
ZlatinDimitrov avatar ZlatinDimitrov 11 Точки

Аз направих същия фал и се усетих 40 мин преди крайния срок.Поблъсках си главата и ги оправих:)Успех,колеги!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.