Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

M3lanholiya avatar M3lanholiya 0 Точки

Ще мога ли да си намеря работа като програмист след завършане на средно образование?

Добър ден. Гимназист съм и уча за програмист. Изучавам езикът C# (ще почна да изучавам C++ скоро). От доста време изучавам C# и се справям доста добре в областта на програмирането. Та, въпросът ми е, ще мога ли да си намеря работа като програмист след завършен дванайсти клас? Вземам доста онлайн курсове (от Udemy, ако въобще има значение), свързани със специалността и прочее. Причината, поради която питам е тази, че искам да продължа нагоре (най-вероятно софтуерен инженеринг или програмиране) и просто не искам да съм зависим от родителите си (поради лични причини).

Също още един въпрос; ако отговорът на по-горния въпрос е да, има ли и други изисквания? Например, ще ми трябва ли сертификат по Английски език и т.н.? Триезичен съм и искам да знам дали това има значение. 

Тагове:
0
Работа 14/11/2020 14:31:34
Axiomatik avatar Axiomatik 2422 Точки

 

TeodorStefanovPld 1281 Points

https://devcast.bg/

е това последния каст с Кенов и разни други хора от дев общността. И обсъждат точно juniors не е лошо да се изслуша. Аз съм бил само на 30тина интервюта но  наистина е страшно, идват хората искат и така, а дали знаят дали са за тая позиция дали просто са написали 1 дузина технологии които са видяли и написали по 10тина реда това остава на заден план.

Mен като ме взеха преди 2 години си имах собствен проект с тестове с е2е , да беше мвс но имах и rest api endpoints, authorization и подобни, и кандидатсвах за .net позиции. Сега след 2 години нещата са мега различни но подсъзнателно, или по някаква причина направих точно каквото ви описват хората в тоя cast и има причина тоя вариант да работи, а обикалянето по интервюта не. Е сега търсим пак 3-4ма човека имаме 80 св-та от тях ще извикаме 10, и 90% от тея св-та са все хора или от тук или телерик и подобни академии.

 

0
Walwe avatar Walwe 0 Точки

Essay writing services, such as the one provided, are reliable and affordable, being crafted to meet each student’s expectations.
When you have an urgent assignment that needs to be delivered in a couple of days, you might want to order essay online, and opt for professional assistance.
You can lose crucial marks based on your spelling, punctuation and grammar. Let us fix it for you to really make your work pop. https://jetwriting.com/pay-for-research-paper

-1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.