Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Poddy avatar Poddy 17 Точки

Здравейте,

Интересно, но пръв поглед не откривам някаква явна грешка. Моят код е доста сходен. Първият път го направих с дифолтдикт и тогава 2 теста не минаха. След това го направих с нормален речник, който аз създавах и мина. Като разлика с вашия код виждам следното:
1. Аз правя проверките за материалите директно и така си спестявам проверката дали материалите са от тези, които са важни.
2. При сортирането на речниците накрая ги каствам към речник - dict(sorted(...))
3. Приемам входа вътре в цикъла, като още там задавам да бъде приравнен към малки букви.

Проверките за True и False, които правите могат да се направят и по друг начин, но доколкото знам това си е валиден синтаксис и едва ли там е проблема.

Ето това е моя код. https://pastebin.com/yttAQADb

 

0
Ilkova avatar Ilkova 2 Точки

Здравей, на elif item == 'shards;' имаш точка и запетая след shards. Ако ги махнеш би следвало да даде 100/100

1
DeyanAltanov avatar DeyanAltanov 6 Точки

Еееееее...

Бива ли такива ралти...

Мерси много!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.