Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

GeorgiRGeorgiev avatar GeorgiRGeorgiev 2 Точки

[Homework] Web Fundamentals - Адаптивен дизайн. Bootstrap - Оценяване на домашно

Пускам тази тема, защото искам да се извиня на човекът на който туко-що оцених домашната работа.

В секцията, където се теглят домашните работи има промяна от няколко дни(седмица-два) и без да искам по невнимание изтеглих моето си домашно, вместо домашното на човекът, който трябваше да оценя. Изпратих коментара и по-късно се усетих. Не съм му видял домашната работа и не знам до каква степен е бил решил домашната си работа и дали съм му дал по-ниска или по-висока оценка от колкото е заслужавал.

На коментара в оценката му съм написал, че първа задача му е много идентична с моята първа задача и че е решена почти по същият начин по който аз съм я решил (понеже всъщност аз сам си проверих моята задача и домашно, а не неговото).

Ако човекът на който съм оценил домашното види тази моя тема ....


Моля те прости ми. Извинявай! Извинявай, че постъпих така невнимателно!

2
Web Fundamentals - HTML5 05/03/2015 21:32:22
Petya:
Темата не предразполага към последваща дискусия.
zh.stoqnov avatar zh.stoqnov 103 Точки

Предполагам, че това е коментара:

"Здравейте!
Проверих домашната Ви работа.
Първа задача е решена, втора и трета липсват. Моето домашно е почти същото, като вашето - една решена задача (1-та) и съм я решил почти по идентичен начин, като вашият (имам предвид някои специфични недоизпипвания на задачата, които забелязах при вас, каквито недоизпипвания имаше и в моята задача).

БОГ да ви благослови."

4
NapushenBuhal avatar NapushenBuhal 17 Точки

хахахаха това не е библейско

0
GeorgiRGeorgiev avatar GeorgiRGeorgiev 2 Точки

Да, това е коментара.

Ваше ли е било домашното?

0
zh.stoqnov avatar zh.stoqnov 103 Точки

Да мое беше - няма проблем. Случват се такива неща. smile

Късмет на изпита.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.