Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Hristo_Penchev avatar Hristo_Penchev 389 Точки

Advanced JS - събиране с цел решаване на домашни

Здравейте, колеги,

Не знам за вас, но аз лично изпитвам гоелми трудности с домашните по JS. Дори не знам какво да напиша в гугъл. Лекциите продъжават до късно вечерта и просто няма кога да търсим помощ от асистентите (доколкото ги има) за задачите от домашното. А е важно да разберем материала. Затова предлагам в събота или някой следващ ден да се съберем в залата и да си помогнем със задачите за домашно. Ако е възможно, да дойде и някой асистент или преподавател, към когото да отправяме въпроси. Има ли асистент, който да е доброволец за нещо подобно? Ако да, нека предложи ден и час в удобно за него време, да се съберем и да потърсим помощ при решаването на домашни.

Тагове:
8
JavaScript Advanced
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Изберете си различно време от това, през което са ви лекциите, защото точно тогава имам ангажимент (вторниците и четвъртъците от 18,30) и съответно мжех да присъствам само на първата ви лекция и на Лаба. Ако се съберете хора и уточните време ще се опитам да съм там и да помагам :)

3
Hristo_Penchev avatar Hristo_Penchev 389 Точки

Ами да кажем утре в колко часа ти е удобно? Ще обявим посочения час в темата и който има нужда, да дойде.

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Не съм много сигурен, че уикендите са удобни за хората. Но ако искате в Понеделник или в нормално време, или след 18? За мен не е проблем и примерно от 15:00, зависи дали хората не са ангажирани с работа. То за това идеята ми е да се уговорите по между си :) Все пак движещата сила трябва да сте си самите вие, иначе по твоята схема ще стане така, че само аз и ти ще сме в университета :)

0
quickben avatar quickben 966 Точки

Брао ванка, претърпя сериозен катарзис, от хейтър номер 1 стана хелпър номер 1...

СЛ04А1НО57????

1
Hristo_Penchev avatar Hristo_Penchev 389 Точки

Колеги, предложете ден и час. За мен е ОК по всяко време, така че нямам претенции.

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Аз до края на седмицата най-вероятно няма да съм в София, така че най-удобно ми е в понеделник, някъде ранния следобяд.

Вечерните лекции наистина са кофти; дори да приключат по-рано, както стана вчера, пак нямам енергия да стоя да решавам задачи.

0
Andreev avatar Andreev 11 Точки

И мен до края на седмицата няма да ме има в София. В понеделник, а и след това, ще мога да дойда по всяко време.

0
nina75 avatar nina75 143 Точки

И аз се включвам с две ръце за реализацията на нещо подобно. За мен е най-удобно 2, 3 часа преди лекции , т.к. не съм от София, но и в друго време да са, ще присъствам. Наистина през уикенда не е много подходящо. 

0
Petar_Belberov avatar Petar_Belberov 41 Точки

Слава Богу, мислех че съм единствения който не разбира новия материал... Добре "RoYal" каза, че не може вторниците и четвъртъците. Все пак трябва да се даде някакво предложение за да се съберем. Хайде тогава, сряда- 18.30. Навити ли сте?

0
08/03/2015 22:29:51
mar0der avatar mar0der 191 Точки

Софтуни писнаха мейл за организиране на лабове с цел решаване на домашни. Въпероса ми е не е ли възможно поне единия някак да го вмъкнем след 18 часа. Гледам, че Опънсорс лаб е свободен в четвъртъците ( май няма планиран линукс). Знам че съм малцинство, но все пак .... дискриминация :) Не, съвсем сериозно и аз имам трудности със задачите няма ли хора, които искат да се съберем след 18 някой ден?

2
SStoyanov22 avatar SStoyanov22 39 Точки

Колега, аз всеки ден съм в университета, поне до 18:00:).

0
mar0der avatar mar0der 191 Точки

супер ама проблема е че част от хората ходят на работа или на училище / университет и няма как да присъстват на подобни събирания.

0
Petar_Belberov avatar Petar_Belberov 41 Точки

Добре де, дайте да кажем някакъв ден и час, ясно е че за всички няма да е удобно, но все пак целта е да се съберем. Който не може, ще организира друга група и така. В четвъртък Open Source Lab е свободна целия ден. В петък Inspiration Lab е по същия начин.  Ще попитаме админите, дал е възможно да ги ползваме. Понеже е през седмицата и хората са на работа или даскало, в 18.30 мисля че повечето могат да присъстват. Нека да изберем четвъртък(12.03) или петък(13.03) като ден и да се организираме, а защо не и двата дни, за тези които не успеят 1-вия ден.

0
09/03/2015 15:19:48
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.