Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

olebg avatar olebg 2 Точки

Подробности за изпита по Web Fundametals

Не мога да намеря тема или друга информация за изпита утре. Как точно протича, трябва ли или е по избор да си носим наши компютри за изпита, какво друго трябва да носим. Предполагам с лична карта ще бъдем допускани?

1
Web Fundamentals - HTML5
Manoela avatar Manoela 7 Точки

Това което аз знам е, че си носиш твой компютър и те допускат с лична карта. Повече инфо не намерих.

1
salih1f1 avatar salih1f1 188 Точки

В залите също има компютри (но не за всички), тоест ако имаш лаптоп е хубаво да дойдеш с него. След започване на изпита минават и проверяват личните карти (или друг документ за самоличност). Изпита се предава като домашните. Останалото ще ви бъде разяснено на място.

Успех!

1
07/03/2015 15:44:06
Kamigawa avatar Kamigawa 750 Точки

Желателно е да се носи лаптоп, на който да се работи (понеже наличните компютри в залите са малко) и лична карта. Аз лично си вземам вода, и нещо за хапване(кроасан примерно) понеже изпита е 6 часа и сме много хора за малкото кафене долу. Ако има нещо друго, което трябва да се направи ще го кажат на място. Също така е желателно да сме на място малко преди началния час (отново, много хора сме).

2
07/03/2015 15:44:53
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

В залите има известна бройка стационарни компютри, които можеш да ползваш, но е значително по-удобно да работиш на свой лаптоп, който е настроен по твой вкус. Доколкото знам, не е имало случай да са заети всички стационарни компютри и да е нямало за някого. Ако смяташ да ползваш такъв просто отиди по-навреме да имаш време да го погледнеш и настроиш IDE-то, което ще ползваш за работа.

Ще ви проверят личните карти дали сте вие съответния човек, а не някой друг, който да се явява вместо вас на изпита :)

Успех!

1
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Имаше прецедент да не стигнат настолните компове, така че за по-сигурно всеки е добре да си носи собствена машина.

0
olebg avatar olebg 2 Точки

Ясно, благодаря на всички и успех утре!

1
GeorgiRGeorgiev avatar GeorgiRGeorgiev 2 Точки

Благодаря ти.

Успех и на теб утре.

1
lyki12 avatar lyki12 3 Точки

Някаква идея къде и кога ще излезнат резултатите :)

0
Kamigawa avatar Kamigawa 750 Точки

Кога - надяваме се скоро, къде - в профила -> потребителски панел и долу в таблиците.

0
olebg avatar olebg 2 Точки

Днеска цял ден съм на рефреш за резултат, дано утре има най-късно, че си е напрежение :D

0
dtroyanov avatar dtroyanov 25 Точки

Според мен очаквай резултат най-рано след седмица. На изпита по Java, който се проверяваше автоматично чакахме 1 седмица, пък какво остава тук където кода се гледа ръчно доколкото знам, отделно да се смятат и точки от домашни, отборна работа и т.н. Така че, ако ме питаш мен настрой се за чакане ;d

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.