Loading...
PetyaAntonova avatar PetyaAntonova 9 Точки

Предложение към (онлайн) курсистите от февр. 2015

Искате ли да си направим някакъв общ чат в Скайп да си помагаме?

А и да се запознаем, след като след един месец ще трябва да ходим на изпит заедно. :D

Оставила съм скайп в профила, ако искате - пишете. :)

3
Programming Basics
n4wn4w avatar n4wn4w 4 Точки

Добра идея да решим някоя задача и идеи за решаване но Скайп не използвам 

0
PetyaAntonova avatar PetyaAntonova 9 Точки

а какво ползваш? :)

имам и ICQ и мирка, ако някой изобщо ги помни тия неща :D

0
n4wn4w avatar n4wn4w 4 Точки

То скайп не се използва вече ти ма прати в детските години когат ми порастна мустак с тая мирка не ти намирам скайпа в профила напиши го тука 

-4
GalyaGeorgieva avatar GalyaGeorgieva 88 Точки

Аз също съм "ЗА". Решете какъв да е формата - дали скайп или нещо друго и ще се включа.
п.п Аз започнах дебюта си  в интернет в mIRC, а помня и най-популярната фраза за онова време ASL Pls :)

1
DHristoskov avatar DHristoskov 211 Точки

+1 и от мен за идеята ,но наистина Skype не е най-добрият вариянт ,ако само 3-4 човека се събират в Skype всичко е ОК ,но когато повече хора се съберат настъпва хаос.От опит ( в online игрите smile) мога да кажа,че клиенти като TeamSpeak и Mumble например се справят чудесно с комуникацията между много хора, но незнам за нашия случай колко са удачни.Давайте предложения и все ще изникне нещо разумно, което можем да ползваме.

0
bewolf avatar bewolf 30 Точки

+1 за идеята за някакъв начин за взаимопомощ при решаването на задачите. Аз също съм от февруарската група, този път надявам се ще успя да присъствам и на конференцията, така че ако има някой от вас там също е добър начин и място за обсъждане на задачки за начинаещи.

0
onefen avatar onefen 27 Точки

Да може в скайп. ICQ не съм ползвал от години камоли пък мирк. Мисля, че скайп е добър вариант.

0
Nikolaj avatar Nikolaj 10 Точки

За! Мисля, че Skype е най-добрия начин за споделяне.

0
vexman avatar vexman -1 Точки

Стигнахме ли до извода да направим нещо ? Имам нужда от една услуга , ако има  желание някой да ми пише skype : vexman6883 :)

0
DHristoskov avatar DHristoskov 211 Точки

Като гледам кометарите повечето хора са съгласни с това да ползваме Skype, за да комуникираме.Сега остава да се разберем за час, в който ще се събираме за да говорим и обсъждаме.Да кажем от 19:00h - на пример, време в което всеки си е вече в къщи.Кажете какво мислите. 

0
PetyaAntonova avatar PetyaAntonova 9 Точки

Направила съм общ чат в скайпа.

Скайп името ми е в профила, добавяйте и ще се видим в общия чат :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.