Софтуерно Инженерство
Loading...
+ Нов въпрос
PetyaAntonova avatar PetyaAntonova 8 Точки

Предложение към (онлайн) курсистите от февр. 2015

Искате ли да си направим някакъв общ чат в Скайп да си помагаме?

А и да се запознаем, след като след един месец ще трябва да ходим на изпит заедно. :D

Оставила съм скайп в профила, ако искате - пишете. :)

n4wn4w avatar n4wn4w 4 Точки

Добра идея да решим някоя задача и идеи за решаване но Скайп не използвам 

0

а какво ползваш? :)

имам и ICQ и мирка, ако някой изобщо ги помни тия неща :D

0
n4wn4w avatar n4wn4w 4 Точки

То скайп не се използва вече ти ма прати в детските години когат ми порастна мустак с тая мирка не ти намирам скайпа в профила напиши го тука 

-4
GalyaGeorgieva avatar GalyaGeorgieva 88 Точки

Аз също съм "ЗА". Решете какъв да е формата - дали скайп или нещо друго и ще се включа.
п.п Аз започнах дебюта си  в интернет в mIRC, а помня и най-популярната фраза за онова време ASL Pls :)

1
DHristoskov avatar DHristoskov 211 Точки

+1 и от мен за идеята ,но наистина Skype не е най-добрият вариянт ,ако само 3-4 човека се събират в Skype всичко е ОК ,но когато повече хора се съберат настъпва хаос.От опит ( в online игрите smile) мога да кажа,че клиенти като TeamSpeak и Mumble например се справят чудесно с комуникацията между много хора, но незнам за нашия случай колко са удачни.Давайте предложения и все ще изникне нещо разумно, което можем да ползваме.

0
bewolf avatar bewolf 30 Точки

+1 за идеята за някакъв начин за взаимопомощ при решаването на задачите. Аз също съм от февруарската група, този път надявам се ще успя да присъствам и на конференцията, така че ако има някой от вас там също е добър начин и място за обсъждане на задачки за начинаещи.

0
onefen avatar onefen 27 Точки

Да може в скайп. ICQ не съм ползвал от години камоли пък мирк. Мисля, че скайп е добър вариант.

0
Nikolaj avatar Nikolaj 10 Точки

За! Мисля, че Skype е най-добрия начин за споделяне.

0
vexman avatar vexman -1 Точки

Стигнахме ли до извода да направим нещо ? Имам нужда от една услуга , ако има  желание някой да ми пише skype : vexman6883 :)

0
DHristoskov avatar DHristoskov 211 Точки

Като гледам кометарите повечето хора са съгласни с това да ползваме Skype, за да комуникираме.Сега остава да се разберем за час, в който ще се събираме за да говорим и обсъждаме.Да кажем от 19:00h - на пример, време в което всеки си е вече в къщи.Кажете какво мислите. 

0

Направила съм общ чат в скайпа.

Скайп името ми е в профила, добавяйте и ще се видим в общия чат :)

0