Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Spoon avatar Spoon 3 Точки

Заплащане на такса за допускане до изпит

Здравейте, колеги. Простете, ако темата се дублира. Тъкмо посягам да си платя таксата за допускане до изпит по "Основи на Програмирането", отварям си аз профила и оранжевата лента отгоре ми я няма. До колкото разбрах крайният срок е 10, включително. Може ли да напишете банковата сметка на която трябва да се преведът паричките или евентуално да дадете съвет какво се прави при такава ситуация? Ще съм ви благодарен.

Благодаря предварително.
Поздрави!

0
Въпроси за SoftUni
gdikovg avatar gdikovg 22 Точки

 Здравейте,

 аз имам нужда от помощ за друго,  но пак в темата. След като съм заявил плащане и съм получил номер и уникален код, къде мога да видя уникалният код, понеже не си го записах. Опитах се безуспешно да го открия в профила си или в e-mail но там откривам само номера на плащане. 

Благодаря и поздрави. 

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Привет, можете да видите номера на плащане в профила си, в таблицата "Плащания". Можете да го видите и от мейла, който би трябвало да сте получили след като сте потвърдили плащането си.

1
Spoon avatar Spoon 3 Точки

Аз се справих. Трябва ли да си пазя бележката от плащането и да я представя при явяването на изпита.

Благодаря Ви за съдействието!
Поздрави!

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Не, не е нужно да представяте бележката на изпита. Когато плащането Ви постъпи по нашата сметка, то ще бъде обработено от екипа ни и ще бъде маркирано като "Успешно" в системата. След това просто трябва да се явите на изпита и да носите личната си карта или друг документи за самоличност.

1
Petya avatar Petya 2461 Точки

Здравейте!

@Spoon Крайният срок за плащане е 10 март, да. Лентата, за която говорите, би трябвало отново да я виждате в профила си. Заплащане можете да осъществите от тук. След като изберете начин на плащане, ще получите допълнителни инструкции по мейл - включително IBAN, ако изберете плащане по банков път.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.