Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

gogodam93 avatar gogodam93 25 Точки

[Technical issues] Проблем с оценяване на домашно

Здравейте,

Когато цъкна оцени домашно от последната лекция за sass и less ми изписва :няма налично домашно за оценяване.Само при мен ли е така или има някакъв проблем в сайта ?

Тагове:
2
Web Fundamentals - HTML5 10/03/2015 11:07:26
Kamigawa avatar Kamigawa 750 Точки

И при мен е така.

0
enevlogiev avatar enevlogiev 1168 Точки

Съществува ли вариант никой да не е изпратил ? sealed

0
gogodam93 avatar gogodam93 25 Точки

Силно се съмнявам :D

 

1
enevlogiev avatar enevlogiev 1168 Точки

E вие двамата очевидно сте изпратили : )

1
NapushenBuhal avatar NapushenBuhal 17 Точки

Аз вчера следобед оцених 3 домашни. Сега обаче пробвах и при мен не става вече.

0
10/03/2015 09:51:10
antata_iv avatar antata_iv 27 Точки

И при мен е така.

Предполагам е, защото направиха курса неактивен вече и затова.

Така като гледам явно на които не ни е останало време вчера да оценяваме това домашно, ще останем с едно оценяване по-малко. ;)

0
gogodam93 avatar gogodam93 25 Точки

Странно при положение, че срока е до 11 .

0
antata_iv avatar antata_iv 27 Точки

Факт е, че е странно, но аз друго обяснение нямам.

Освен това те първоначално закъсняха с 2-3 дни да качат самото домашно, а оттам и сроковете се разместиха и най-вероятно никой не е обърнал внимание, че има активно оценяване, като са деактивирали курса (това всичко са си мои догатки).

В крайна сметка може да им пишеш през формата в ""Контакти" да ти обяснят, защото може и да не съм прав.

0
premiera85 avatar premiera85 1 Точки

И при мен е така, дано да го оправят.

0
Kamigawa avatar Kamigawa 750 Точки

Вече може да се оценява.

0
Nimate avatar Nimate 4 Точки

При мен все още се появява "Няма налично домашно за оценяване". Вярно, че е в последния момент, но все пак ще пробвам пак в близкия един час.

0
NapushenBuhal avatar NapushenBuhal 17 Точки

а някой има ли идея кога горе-долу да очакваме резултати от изпита?

0
11/03/2015 22:49:09
Kamigawa avatar Kamigawa 750 Точки

Като се има в предвид, че и колегите от 2ро и 3то ниво чакат резултати по ООП и Бази данни бих предположил поне след седмица. Но разбира се това е само предположение, чакаме някой от екипа да каже.

1
villyjord avatar villyjord 175 Точки

И при мен е така цяла вечер: няма налично домашно. Би трябвало да бъдем компенсирани.

0
olebg avatar olebg 2 Точки

Не знам за компенсиране ама това оценяване нещо много се проточи, не знам какво става никой никъде нищо не казва 'изчакайте до еди коя си дата' бла бла..

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.