Професионална програма
Loading...
+ Нов въпрос
nikk1975 avatar nikk1975 4 Точки

ползване на база от суперхостинг

Здравейте, имам въпрос към willystyle или който би могъл да даде съвет. Как бих могъл да ползвам сървърите на superhosting.bg вместо backendless. Проблемът ми е:

в backendless може да създадем нов app и така да въжем базата с нашето приложение.

Въпросът ми е, дали е въжможно да се направи същото нещо при superhosting.bg, защото при backendless, free trail e един месец и после спира да работи. Firebase не му се радвам много.

Та, дали може да се подкарат нещата при superhosting, там имам акаунт,  или друг еквивалент на backendless.

Благодаря.

Тагове:
0
JavaScript Applications
willystyle avatar willystyle 2422 Точки

Малко не разбирам въпроса, backendless явно е някава услуга, подобна на firebase. Firebase съм ползвал, и е доста удобен, има доста туториали, чудесни апи-та за юзери, базата е no-sql с колекции подобна на mongo, предоставят ти доста преди да се стигне до плащане, което може въобще да не достигнеш. Ето например, какво съм правил с безплатния статичен хостинг от хитхъб и апи-та от файрбейс: https://quizland.github.io
А ти доколкото разбирам, имаш хостинг при superhosting.bg, но не съм чувал те да предлагат техен backendless, даже до скоро мисля, че хостинга им поддържаше само PHP, от известно време имат и за node.js (но мисля, че е по-скъп) и все пак ако не ползваш външен бекенд, ще трябва да си правиш ти, което явно искаш да избегнеш.
Пробвай Heroku, чувал съм добри неща, но лично нямам опит.

0
nikk1975 avatar nikk1975 4 Точки

Благодаря ти за отговора.

1
sukalu88 avatar sukalu88 46 Точки

Great news, I will recommend it to my friends for them to check. Thanks for sharing! If you have more time, please visit: mapquest driving directions

0