Софтуерно Инженерство
Loading...
+ Нов въпрос
jabalka avatar jabalka SoftUni Team 959 Точки

[Team Building] Танго - безплатен урок - ДНЕС, 7ми април / фоайето при Алекс

Здравейте, колеги.

EDIT: Урокът ще се проведе на 7-ми април, вторник | 20ч | фоайето на СофтУни (при Алекс).

Елате 10-15 минутки по-рано :)

https://www.facebook.com/events/345039075706426/

Отдавна набира сила идеята да се организира безплатен урок по танго за начинаещи.

Не е необходимо да имате партньор, за да се запишете!

Ако имате желание да участвате в такъв, впишете се с този лист, за да продължим напред с организацията на събитието :)

За да организираме този урок, трябва да се знае, че има за кого. Така че, вписвайте се :) Знам, че не може да кажете дали със сигурност ще дойдете, защото още не са определени час или дата. Това е все пак предварително преброяване. Няма да ви се държи сметка, че сте се писали, а не сте дошли :)

---

Ако знаете за тангото само "две напред, една назад" (и аз преди време знаех само това :) ), имам нещо за вас:

Кой ще води урока - Боян Величков от Tango BG

Имате желание, но нямате опит с танците? - Не се притеснявайте, урокът ще е точно за вас. Не е необходимо да имате какъвто и да е опит с танците. Тангото не изисква кой знае какви физически усилия или плочки на корема :) Изисква... отношение :) и желание, единствено желание :)

Имате желание, но нямате партньор? - Кавалери в СофтУни има доста, а дами... ще бъдат доставени ;)

Урокът ще е достъпен както за всички студенти на СофтУни, така и за техни приятели (може да вземете своята дама/ кавалер, дори да не учат в СофтУни :) )

Очаквам вашите мнения и записвания в документа!

Поздрави!

8
Събития 07/04/2015 10:07:46
Best Answer

Здравейте :)

Във фейсбуук събитието са се записали повече дами, отколкото кавалери :)

Та, момчета от (и извън СофтУни) - надявам се, че няма да позволите дами да стоят без кавалери на 7-ми вечерта :)

0
Matrix avatar Matrix 1087 Точки

Имате желание, но нямате партньор? - Кавалери в СофтУни има доста, а дами... ще бъдат доставени ;)

:D Бърза доставка:

http://www.styleinnate.com/wp-content/uploads/2014/11/Victoria%E2%80%99s-Secret-3.jpg

5
10/03/2015 14:21:03
MomchilDishev avatar MomchilDishev 20 Точки

Тия каки ми изглеждат клонирани :)

2

Здравейте.

Вече имаме ориентировъчно време и място за провеждане на урока.

EDIT: Урокът ще е след 6-ти, някой от дните понеделник, вторник или четвъртък. Мястото - фоайето на СофтУни. Часът - към 20ч. Очаквайте скоро подробности :)

Такааа:

Двете възможни дати са:

1/ 7-ми април, вторник, 20ч, фоайето на СофтУни

2/ 9-ти април, четвъртък, 20ч, фоайето на СофтУни

Може да впишете предпочитанята си за дата в графичките в документа :)

1
18/03/2015 10:10:30
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5456 Точки

Аз мога след 6 април, както и Мира, която е съорганизатор.

1

Тя си е направо организатор:) Аз само помагам.

0
birkoff avatar birkoff 46 Точки

20:00ч. не е ли малко късничко? Тъй като транспорта след 22:00 става малко труден, поне при мен де. :)

П.С.
Поздравления за добрата идея.

0
V.Yanakieva avatar V.Yanakieva 10 Точки

Здравейте, 

Нямам достъп до страницата на събитието във facebook. Този урок отворен ли е за посещение от Ниво 0?

Благодаря! :)

1

Разбира се, че е отворен, заповядай!

Сега ще оправя достъпа до събитието (моя грешка).

До скоро!

0