Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

jabalka avatar jabalka 960 Точки

[Team Building] Танго - безплатен урок - ДНЕС, 7ми април / фоайето при Алекс

Здравейте, колеги.

EDIT: Урокът ще се проведе на 7-ми април, вторник | 20ч | фоайето на СофтУни (при Алекс).

Елате 10-15 минутки по-рано :)

https://www.facebook.com/events/345039075706426/

Отдавна набира сила идеята да се организира безплатен урок по танго за начинаещи.

Не е необходимо да имате партньор, за да се запишете!

Ако имате желание да участвате в такъв, впишете се с този лист, за да продължим напред с организацията на събитието :)

За да организираме този урок, трябва да се знае, че има за кого. Така че, вписвайте се :) Знам, че не може да кажете дали със сигурност ще дойдете, защото още не са определени час или дата. Това е все пак предварително преброяване. Няма да ви се държи сметка, че сте се писали, а не сте дошли :)

---

Ако знаете за тангото само "две напред, една назад" (и аз преди време знаех само това :) ), имам нещо за вас:

 

Кой ще води урока - Боян Величков от Tango BG

Имате желание, но нямате опит с танците? - Не се притеснявайте, урокът ще е точно за вас. Не е необходимо да имате какъвто и да е опит с танците. Тангото не изисква кой знае какви физически усилия или плочки на корема :) Изисква... отношение :) и желание, единствено желание :)

Имате желание, но нямате партньор? - Кавалери в СофтУни има доста, а дами... ще бъдат доставени ;)

Урокът ще е достъпен както за всички студенти на СофтУни, така и за техни приятели (може да вземете своята дама/ кавалер, дори да не учат в СофтУни :) )

 

Очаквам вашите мнения и записвания в документа!

Поздрави!

8
Events 07/04/2015 10:07:46
jabalka avatar jabalka 960 Точки
Best Answer

Здравейте :)

Във фейсбуук събитието са се записали повече дами, отколкото кавалери :)

Та, момчета от (и извън СофтУни) - надявам се, че няма да позволите дами да стоят без кавалери на 7-ми вечерта :)

0
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

Имате желание, но нямате партньор? - Кавалери в СофтУни има доста, а дами... ще бъдат доставени ;)

 

:D Бърза доставка:

http://www.styleinnate.com/wp-content/uploads/2014/11/Victoria%E2%80%99s-Secret-3.jpg

5
10/03/2015 14:21:03
MomchilDishev avatar MomchilDishev 20 Точки

Тия каки ми изглеждат клонирани :)

2
jabalka avatar jabalka 960 Точки

Здравейте.

Вече имаме ориентировъчно време и място за провеждане на урока.

EDIT: Урокът ще е след 6-ти, някой от дните понеделник, вторник или четвъртък. Мястото - фоайето на СофтУни. Часът - към 20ч. Очаквайте скоро подробности :)

 

Такааа:

Двете възможни дати са:

1/ 7-ми април, вторник, 20ч, фоайето на СофтУни

2/ 9-ти април, четвъртък, 20ч, фоайето на СофтУни

Може да впишете предпочитанята си за дата в графичките в документа :)

1
18/03/2015 10:10:30
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Аз мога след 6 април, както и Мира, която е съорганизатор.

1
jabalka avatar jabalka 960 Точки

Тя си е направо организатор:) Аз само помагам.

0
birkoff avatar birkoff 46 Точки

20:00ч. не е ли малко късничко? Тъй като транспорта след 22:00 става малко труден, поне при мен де. :)

П.С.
Поздравления за добрата идея.

0
V.Yanakieva avatar V.Yanakieva 10 Точки

Здравейте, 

Нямам достъп до страницата на събитието във facebook. Този урок отворен ли е за посещение от Ниво 0?

Благодаря! :)

1
jabalka avatar jabalka 960 Точки

Разбира се, че е отворен, заповядай!

Сега ще оправя достъпа до събитието (моя грешка).

 

До скоро!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.