Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

kolchakov96 avatar kolchakov96 3 Точки

Сума за обучение.

Здравейте, както е ясно ми предстои кандидатстване. Ще бъда много благодарен, ако някой ми отговори на въпроса - Колко би струвало цялото обучение в СофтУни до завършването и взимането на диплома ? (курсовете + таксите към университета партньор, като цяло всички разходи). Нужна ми е груба, ориентировъчна сума. Благодаря предварително ! :)

Тагове:
1
Въпроси за SoftUni
Kamigawa avatar Kamigawa 750 Точки

Зависи за кой университет става дума (също така не е задължително да се записваш и към университет), също така има възможности за стипендии за успех.

Едно много ама адско груба сметка: 3 нива по 470 лева(ако запишеш присъствено) или 3 нива по 150 лева (ако запишеш онлайн) + 4000 лева за университет + 5 фаст трака по 100 лева. Разбира се както казах никой не те задължава да записваш университет партньор - може да си минеш с кандидатстване където искаш за държавна поръчка (не съм сигурен бакалавърка ИТ как е, когато карах икономиката ми излизаше по 200 лева на семестър + имаше стипендии и там (за успех, евро и тн)), но отново зависи за какво ти е.

Като цяло всичко, което ти трябва за за завършиш 1вата година в СофтУни са около 1500 лева (присъствено) или 450 (онлайн), останалото са допълнения.

4
10/03/2015 14:58:03
kolchakov96 avatar kolchakov96 3 Точки

А тези 4000 лв за университет какво включват ? Предполагам са за цялото следване ?

0
Kamigawa avatar Kamigawa 750 Точки

Ето тук https://softuni.bg/majors има пълна информация за 3те университета - включително и разбивка по семестри за парите - такси и т.н. Аз не съм записан към нито един от тях и не мога да ти кажа повече и да искам. Ако имаш някакви конкретни въпроси за нещо - най-добре питай екипа на СофтУни - https://softuni.bg/contacts .

2
kolchakov96 avatar kolchakov96 3 Точки

Супер, сега точно ги разглеждам. Благодаря ти за информацията :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.