Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

andreshko.georgiev avatar andreshko.georgiev 3 Точки

Има ли все още курсови проекти (C#)?

Здравейте,

Разглеждам C# трака. В интродукцията на всеки курс има описано как се формира крайната оценка от курса. Наясякъде е изпит + евентуално домашно и теоритичен изпит. Въпорсът ми е следният, има ли все още курсови проекти, които да се правят отборно или индивидуално и да се предават/представят в края на даден курс? Мога ли да видя някъде в миналите издания на даден курс примерни задания? Те по какъв начин влизат в оценктата? Задължителни ли са? Могат ли да се правят индивидуално? Ако не то как се подбират отборите? Преди имаше отговори на тези въпроси, но те важаха за по-ранни версии на програмата и ми се иска сега да получа актуална инфромация.

Поздрави,

Андрей

Тагове:
0
Общи приказки
Axiomatik avatar Axiomatik 2422 Точки

Group-projects have been taken out of the curriculum and only individual web/app/game projects have remained (depending on your tech-skills). Individual project-ideas are presented/approved at the beginning of each web-module (C# Web, Python Web,...).

Best,

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.