Loading...
LeoWyatt avatar LeoWyatt 1 Точки

От къде получавам диплома след завършване на Софтуерният университет

От къде получавам диплома след завършване на Софтуерният университет? Доколкото разбрах 2 години ще уча в София и след това ако искам диплома 3-та година трябва в Бургас? Няма ли в София университет от който да получа дипломата? Тоест да не се налага да прекарвам една година в Бургас?

0
Въпроси за SoftUni
Kamigawa avatar Kamigawa 750 Точки

Всичко, което трябва да знаеш за „дипломата“ - https://softuni.bg/majors . Ако все пак има нещо необяснено там съм сигурен, че ще има кой да отговори тук.

0
quickben avatar quickben 966 Точки

От СофтУни получаваш сертификат за завършен курс/ниво/професия а ако искаш официално призната диплома се записваш във някой от Университети партниори на СофтУни и взимаш Бакалавър от тях, повече инфо може да намериш във форума ако използваш търсачката, даже има качени видеа презентиращи отделните Университети, допълнително мисля, че имаше насрочена среща с представител на ВСУ във СофтУни, отново потърси из форума за повече инфо, също така може да пратиш писмо на екипа с допълнително запитване, можеш да пратиш такова и на въпросния Университет, и в краен случай можеш да звъннеш на посочените телефони на СофтУни, но Алекс е доста заета да знаеш :) (не, че няма да ти отговори просто цялото инфо го има в сайта)

0
LeoWyatt avatar LeoWyatt 1 Точки

Това е малко подвеждащо уж университет, а няма акредитация. Знам, че в нашата специалност диплома не се изисква много при търсене на работа, но все пак бих предпочел да имам. Смятам да запиша ФМИ, възможно ли е обаче да посещавам ФМИ и Софтуни едновременно или ФМИ и Телерик е по-добрият вариант?

1
quickben avatar quickben 966 Точки

Винаги СофтУни са казвали, че са ООД а не Университет по смисъла на закона за висшето образование поради ред причини, най-малкото ако СофтУни е ВУЗ то трябва да мине през 1000 ненужни процедури и безмислени изисквания, а най-добрия вариант найстина е да комбинираш теорията от ФМИ със практиката която ти дава СофтУни, аз лично бих избрал(и съм го направил) СофтУни защото въпреки, че и Телерик академията е основана от Наков(доколкото знам) там гледат от 1000 човека да сортират 10 накрая, ако мислиш, че може да си от тези 10 отиди в Телерик(там само един изпит да не си вземеш и си чао)

0
lubomir.mladenov.5 avatar lubomir.mladenov.5 23 Точки

Чудя се, дали след СофтУни, ако реша да изкарам диплома в някой от ВУЗ-овете партньори, ще трябва да се сблъсквам с разни математики и други подобни (глупости)?

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.