Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Cocolino avatar Cocolino 36 Точки

2 въпроса относно подготвителното ниво "Основи на програмирането"

Здравейте,

 

Забелязвам, че курсът, който ще започне на 28-ми март е с продължителност около месец, за разлика от предишните такива, които са по два. Предвид, че работя, новият модел ми е крайно неудобен и оттук идва въпросът ми дали занапред всички започващи подготвителни нива ще бъдат с продължителност от 1 месец или това е по-скоро изключение?

Вторият ми въпрос е, ако да кажем изкарам 0-то ниво и се проваля с гръм и трясък на приемния изпит, тогава имам ли право да посещавам курса отначало или пък поне да се явя отново на изпита?

 

Поздрави

0
Programming Basics
SimeonStoykov avatar SimeonStoykov 114 Точки

Здравей. За продължителността на курса не знам, но ако се провалиш на изпита можеш да се запишеш наново за следващия курс (както и за всеки следващ) и да се явяваш на изпити отново или само да се явиш пак на изпит със следващия курс (за теб се явява като поправка).

1
Cocolino avatar Cocolino 36 Точки

Благодаря ти за информацията! :)

Остава някой да внесе лъч надежда за продължителността на курса и скачам при първия удобен случай. :)

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

За всеки прием обикновено се провеждат по около три подготвителни курса, като първите са по-дълги, около 2 месеца, последният най-често е ускорен. Ако темпото не те устройва просто трябва да почакаш до следващия курс (може би някъде май месец ще започне), но това означава, че ще започнеш реално обучението си през септември.

1
Kamigawa avatar Kamigawa 750 Точки

Това е последния курс за майския прием и заради това е "интензивен" - 2 пъти седмично. След него ще започнат курсове за септемврииския прием, които ще са 1 път седмично и последния от тях ще бъде 2пъти отново.

2
Cocolino avatar Cocolino 36 Точки

Супер, благодаря на всички! :)

0
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

А междувременно няма какво да чакаш докато се запишеш - започвай да гледаш лекциите от миналите курсове, прави домашните, решавай изпитните задачи.

Така ще ти е много по-лесно, ще имаш време да осмислиш материала и съответно ще си по-подготвен за изпита :)

2
Cocolino avatar Cocolino 36 Точки

Разбира се, започнал съм да изпълнявам тези неща, даже книгата за C# ми е на нощното шкафче (най-добре уча в леглото). :)

0
zh.stoqnov avatar zh.stoqnov 103 Точки
Здравей колега! От личен опит мога да ти кажа, че времето ще ти стигне. Тъй като съм онлайн и когато започна курса за прием, на който се бях записал, имах много работа, подготовката ми започна горе долу месец преди изпита - плюс минус 2-3 дена. Стига да си решаваш домашните и да се справяш на прилично ниво на изпитните задачи (наистина е хубаво вече като напреднеш с материала да погледнеш някой друг изпит и дори да се пробваш да го решиш) мисля че няма да имаш проблем. Важното е нагласата, с която си тръгнал - ако имаш желание всичко се получава както на теб ти се иска (тук освен желание трябва да имаш и много часове пред екрана, иначе няма как ). Пожелавам ти успех! :)
1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.