Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

zh.stoqnov avatar zh.stoqnov 103 Точки

JavaScript функции Лекция 18.03.2015

Предполагам сте запознати, но ми се иска да сигнализирам, че има проблем с линка към видеото - не че е много голямо забавянето (напълно влиза в рамките на нормалното), но в случай че е нещо дребно което може да се оправи от качващия видеото, реших че е по-добре да бъде отбелязано.

Линк

Тагове:
1
JavaScript Fundamentals
fargo avatar fargo 18 Точки
Best Answer

И аз на обяд го забелязах и понеже и друг път се е случвал такъв тип грешка, реших да проверя в канала на софтуни в youtube и видеото си беше там. Така, че съвета ми е при такива проблеми, търси директно в youtube, докато го оправят :)

1
zh.stoqnov avatar zh.stoqnov 103 Точки

Мерси много колега!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.