Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

dimitarstoyanov90 avatar dimitarstoyanov90 164 Точки

Ами днес зададох един въпрос тъй като имам разни съмнения въобще за цялостния процес на оценяване, та в тоя ред на мисли предлагам да се обозначи една информативна тема от някой модератор с всички необходими за оценяване нужни похвати/начини и като цяло малко по - подробна информация :) 

2
VGeorgiev avatar VGeorgiev 1384 Точки

Тия дни ще пуснем опция да си виждате коментарите на домашните от където ще можете да разберете колко пъти е проверено. Също така трябва да пуснем и оценяване на коментарите дали са коректни или не. Моля да ни извините за забавянето.

7
Devilchild656 avatar Devilchild656 48 Точки

Няма проблем ще изчакаме .

0
achkata avatar achkata 17 Точки

Да използвам случая да попитам и аз.

До колкото разбрах за онлайн курса (C# Basics) за кандидатстване е важна само оценката от изпита 100%.

В този случай, домашни трябва ли да се качват през системата и на онлайн записаните, изобщо гледат ли се домашните?

Поздрави!

0
ZloboMiR avatar ZloboMiR 50 Точки

До колкото разбрах не, може да не се занимаваш с домашните изобщо, но ще ти дават предимство, мисля че 10%. Свободен цитат на Наков, направиш ли си всичко перфектно, домашното няма да е решаващо. Изчакай все пак официално потвърждение.

0
kyamaliev avatar kyamaliev 209 Точки

Гледай в курса,

Като ти провери някой домашното ще видиш следното: цък.

Като кликнеш на "коментари към домашното" ще видиш коментара и можеш да го оцениш по корекност и полезност.

 

 

 

 

3
ViValDam avatar ViValDam 15 Точки

Аз смятам, че най-добрата оценка (на този етап ) на домашните ни 

са правилно изкараните резултати от дадените  примерите .

Ако кода не работи , вече и друг въпрос и е най-добре, такъв код да го пускаме тук във форума ,за всенароден опит за откриване на грешката smile - това е моето мнение, не твърдя,че е най- правилното !

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.