Професионална програма
Loading...
+ Нов въпрос
ivopesheff avatar ivopesheff 50 Точки

[Technical Issue] Prodvigator.bg / Публикуване условия на домашните

Здравейте,

Бих искал да поздравя организаторите и лекторите за интересния курс.

Въпросът ми е свързан с курсовия проект и по-специално Prodvigator.bg.

Имайки предвид обема на материала, можем ли да знаем при какви условия и по-специално кога и как ще бъде предоставен достъпът ни до Prodvigator.bg? Първата задача от проекта е съставяне на семантично ядро от ключови думи, а този инструмент предоставя точно такова решение. Предполагам, че докато се осигури достъпа, бихме могли да бъдем насочени към tutorials за използването му?

Другият ми въпрос е малко по-деликатен. Можем ли да използваме (с Prodvigator) реални действащи бизнес сайтове и ако да - има ли някакви ограничения?

И относно самия курсов проект - знаем, че след всяка лекция ще бъде давано домашно и то ще съдържа някаква част от проекта. Първата лекция приключи преди 2 дни, а все още няма появило се домашно в системата. Да считаме ли, че домашното е зададено в презентацията, която всъщност се появи в неделя вечерта? Следващата лекция е в петък и тайм фреймът е ограничен все пак.

Предварително благодаря за отговорите и успех на всички курсисти!

4
Digital Marketing & SEO 03/04/2015 10:45:58
netpeak avatar netpeak 165 Точки
Best Answer

Привет,

изчакайте имейл от SoftUni до 01.04.2015 с промокод за безплатно използване на инструмента по време на целия курс

1
gdikovg avatar gdikovg 22 Точки

Здравейте, 

понеже не съм получил все още промоция код за достъп, бих искал да попитам как мога да го получа. Благодаря. 

0
gdikovg avatar gdikovg 22 Точки

Благодаря за бързата реакция. 

0
angeloff avatar angeloff 16 Точки

Привет и от мен! И аз се вълнувам за домашното - точната му формулировка, срок за предаване и така нататък.

0
kalinadas avatar kalinadas 4 Точки

Здравей!

Аз съм се записала онлайн да следя курса, но реших да драсна, тъй като съм ползвала Prodvigator.bg .

По принцип имаш възможност да прегледаш 10 търсения на ден безплатно в платформата, а за да ги ползваш рационално, ти препоръчвам да видиш tutorials в Google+ :

https://plus.google.com/u/0/117043451928452588069/posts

Дано съм хелпнала някак.

Поздрави :)

3