Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nia_aa avatar nia_aa 10 Точки

Възможност за работа по чужд сайт

Здавейте! На първата лекция стана ясно, че има хора, които нямат собствен сайт, по който да работят. Появи се идеята тези колеги, които имат повече от един сайт, да им предоставят възможност да работят по един от тях. Нека, който е съгласен да помогне, да сподели, за да можем да се разпределим в близките дни.

Поздрави!

Невена

Тагове:
10
Digital Marketing & SEO
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

Здравейте, 

имам няколко сайта, ако има хора без сайт да се свържат с мен. Също мога да помогна и ако някой иска да си изработи сайт, това го споделих и в друга тема, но ще го споделя и тук. Безплатен хостинг има от СофтУни, ще трябва просто един домейн да се купи който не е кой знае каква цифра. При въпроси и проблеми свържете се с мен, ще помагам с каквото мога.

4
s.todorova avatar s.todorova 4 Точки

Здрасти! Писах ти съобщение във Фейсбук.

0
Yoana_Zaharieva avatar Yoana_Zaharieva 4 Точки

Здравей, Станимир! Аз също ти писах съобщение във фейсбук. Ще се радвам, ако можеш да помогнеш и на мен. :)

0
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

Който е поискал сайт до сега е получил, имам още малко сайтове :)

0
stratega avatar stratega 16 Точки

Аз също имам няколко сайта ако има хора без сайт да ми пишат. smile  

1
babbol avatar babbol 15 Точки

аз съм желаеща :)

0
elenko avatar elenko 1 Точки

Здрасти,

на мен можеш ли да ми помогнеш?

 

0
stratega avatar stratega 16 Точки

Имам  още един на англ.   ако искаш мога да ти го дам да работиш по него.

0
06/04/2015 19:17:04
capola avatar capola 2 Точки

Собственик съм на водещ сайт в нишата на пазара на изкуство. Сайтът е голям и много активен, използва почти всички канали за дигитален маркетинг, рекламира се в AdWords и Facebook. Ако може няколко човека да работят върху един сайт, мога да предоставя частичен достъп до всички инструменти, за да може сайтът да послужи за курсовете им работи.

0
g.stoyanov avatar g.stoyanov 776 Точки

Здравей,

Ако наистина сайта е толкова развит не знам дали ще е толкова удачно/показателно да се обучават начинаещи на него. Най малко прогреса няма да се отчете правилно - по този начин се губи мотивацията, която придобиваме като видим че нещата вървят, няма да се разбере дали правим нещата правилно или грешно, или пък отлично и т.н.

3
capola avatar capola 2 Точки

Едва ли има "завършен" сайт в този ред на мисли. Някой беше казал, че в нашата сфера "човек трябва да тича много бързо, само за да стои на едно място". Определено има много неща, които могат да се подобрят и в този сайт. Но действително има някои ограничения, които могат да откажат някои хора. Както казах, мога да дам частичен достъп до инструментите - тоест ще може да се виждат данните, но не и да се променят параметрите без моето потвърждение. От друга страна този опит може да бъде полезен за мнозина, защото е свързан с реален сайт от съществуващ бизнес.

0
g.stoyanov avatar g.stoyanov 776 Точки

Напълно съм съгласен!

Мисълта ми беше че един абсолютно начинаещ много бързо ще го откаже вашият сайт, понеже няма да вижда буквално развитието което очаква да се случи след неговите намеси!

 

 

0
31/03/2015 23:35:40
kristiqn avatar kristiqn 1 Точки

Ако някой все още има нужда от сайт - може да ми пише.

0
KristinaHodulova avatar KristinaHodulova 1 Точки

Здравей! Аз все още търся сайт и ще се радвам ако можеш да ми помогнеш! Благодаря предварително!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.