Софтуерно Инженерство
Loading...
+ Нов въпрос
genchev.style avatar genchev.style 23 Точки

И аз имах този проблем. Колкото и просто да звучи - трябва да се регистрираш и логнеш. Аз опитах 3-пъти и след като успях, видях e-mail-a си в горния десен ъгъл и кликвайки на "профил", видях мястото, където да попълня промокод-а.

0
budurova avatar budurova 33 Точки

А ето сега и при мен се появи. Странно, явно по-бавно се случват нещата. Благодаря!

0
genchev.style avatar genchev.style 23 Точки

Няма защо :) 

0
sonyp avatar sonyp 0 Точки

И аз имах този проблем с логването, въпреки успешната регистрация. След няколко неуспешни опита да се логна се свързах директно със съпорта на prodvigator.

Оказа се, че към момента системата не е изцяло съвместима с по-новите версии на някой от интернет браузерите.

0
netpeak avatar netpeak 165 Точки

Въвежда се на страницата на профила http://prodvigator.bg/users/profile.

0
31/03/2015 22:25:03
ontina avatar ontina 4 Точки

Здравейте,

записана съм онлайн на курса, но все още не съм получила промокод за prodvigator.bg . Доколкото разбрах трябва да получа мейл , нали така?

0

Привет,

трябва да получиш имейл. Провери папка спам в пощата.

0

Здравейте, аз сега си намерих кода!!!

При условие, че не съм го активирала до 30.03 както пише, означава ли, че няма да използвам продвигатор ?!? :(

всъщност май се получи..извинявам се за объркването :)

0
31/03/2015 23:31:32
gabriella02 avatar gabriella02 19 Точки

Аз също не съм получила код, а като гледам доста хора вече са го получили. Трябва ли да сигнализирам някъде, за да ми го изпратят?

0
KaiDimitrov avatar KaiDimitrov 0 Точки

Аз също нямам

0
a.angelov avatar a.angelov 1319 Точки

Ако случайно пощите ви са в mail.bg може да не получите мейла. Ако е така сменете си имейла и пишете на СофтУни за проблема - предполагам ще ви препратят отново кода.

И да не е така, пак може да им пишете за да се разбере защо не сте го получили :)

0
tonika_k avatar tonika_k 8 Точки

Аз също до момента не съм получила код (погледнах и в СПАМ). Пощата ми е към ABV. 

0

Проверяваме.

Не се притеснявайте - всеки ще получи промокод за да може да се използва инструмента безплатно.

Поздрави!

3
ilen_pop avatar ilen_pop 2 Точки

Здравейте, записана съм в онлайн курса и все още не съм получила код. (Липсва и в спам папката).

Поздрави

0
djudjo avatar djudjo 0 Точки

Аз също нямам изпратен код /няма е и в СПАМ папката/.

Благодаря

0
02/04/2015 12:14:06
grigor.nik avatar grigor.nik 2 Точки

Здравейте,

хората, които са записани online  за курса дали ще получат код за Prodvigator? Защото аз все още нямам, а срока за домашното е 04.04.2015г.

Поздрави

0
Lodkrulz avatar Lodkrulz 1 Точки

Здравейте,

аз се записах в курса (онлайн форма) значително по-късно от началната дата,

но се надявам да получа и аз промоционалният код за prodvigator, за да изготвя домашната работа напълно, независимо от това, че е след крайният срок. 

0
ipburov avatar ipburov 5 Точки

И аз се записах малко по-късно, но много бих се радвал ако получа код, с който да използвам пълноценно ресурсите на Prodvigator по време на курса . 

0
freshgirl avatar freshgirl 9 Точки

И за мен се отнася същото с късното записване за курса, дано да получим промо кода :) 

0
kristiqn avatar kristiqn 1 Точки

Здравейте.

И аз се записах за курса доста по-късно. Каква е процедурата и възможно ли е получаването на промо-код?

0