Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Проблеми при оценяване на домашно

Здравейте, когато тръгнах да оценявам и да тегля домашно ми свали само името на файла без никакъв формат! Сложих му .rar и стана, обаче на второто не стана и даде грешка, сигурна е било друг формат. Опитах със zip и стана, обаче текстовите файлове ми излизаха йероглифи.. Само при мен ли ги сваля без файлово разделение и да не би от това да са се прецакали txt файловете в 2-рото ми домашно ? 

HPetrov avatar HPetrov 822 Точки

Не е само при теб, и при мен е така. Може би и при всички останали. За сега освен това друг проблем не съм видял... а за маймуницата в txt файловете ако не се лъжа имаше някакъв проблем, че ако не го запазиш като UTF encoding а си писал на кирилица например и ти излизат такива работи после...

1
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

А хората от университета знаят ли ? За шрифтовете, не е от мен проблема, пък и пише да се използва английски език в домашното ! 

1
anatoli_asenov avatar anatoli_asenov 0 Точки

И при мен го има този проблем!

0
LenaB avatar LenaB 112 Точки

При мен се получи същото, сложих zip и стана, но не се появиха никакви текстови файлове при разархивирането. Възможно ли е да са били добавени, но при свалянето да изчезват?

0
HPetrov avatar HPetrov 822 Точки

Ако са били добавени към оригиналния архив няма как да изчезнат от него. Единствения отговор за липсата им е, че просто човека не ги е направил :) Или е забравил да ги прикачи и тях към архива.

1
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Аз опитах първо с .rar оказа се че са само половината файлове, после сложих .zip и се появиха всичките. Гледай да опитай с всички възможни формати, за да не се окаже че ги има ама ти пишеш като коментар че ги няма ! 

0
frisky avatar frisky 16 Точки

От три домашни и трите ми свали без проблем.smile

0
MartinBorisov94 avatar MartinBorisov94 52 Точки

Аз проверих 5 домашни и проблем нямах, единствено в единия архив нямаше нищо (беше празен) съответно и оценката беше без домашна.

0
headstrong avatar headstrong 29 Точки

Аз да питам ако домоашното не е пълно т.е липсват задачи от него без домашно ли да пиша? Дайте някакви съвети за сега не бързам с оценката, но все пак възможностите са само 3 - без домашно, много добро домошно и отлично домашно. Очевидно след като липсват задачи (3 задачи) не мога да кажа, че е добро домашно нито отлично. В същото време ми е малко съвестно да пиша без домашно. Приемам съвети :)

0
HPetrov avatar HPetrov 822 Точки

@headstrong Отговора си ще намериш тук.

1
headstrong avatar headstrong 29 Точки

"ако няма решени домашни даваш: Няма домашно" т.е да разбирам ако има липсващи задачи да дам няма домашно?!? 

PS: Вече започвам да си мисля че проблема е в мен. Трето домашно проверявам и трите нямат текстовите задачи 11, 12 и 13. Дали е възможно?

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.