Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

milkysz avatar milkysz 10 Точки

Аз също съм с WP и мисля, че няма никакъв проблем, даже нещата са доста по-лесни, тъй като по-рядко се работи html. И за доста от нещата си има плъгини. :)

1
stratega avatar stratega 16 Точки

Не само, че можеш, а и wordpress e чудсен избор  за  платформа от към CEO.   Както е писал колегата има плъгини за всичко което ти дава  почти неограничени възможности, дори и да не разбираш особено много.

1
DanielDelov avatar DanielDelov 0 Точки

Благодаря за бързите отговори и на двама ви!

0
nkotrabak avatar nkotrabak 5 Точки

Аз лично ще ползвам wordpress. Има хубави възможности. Смятам, че за целите на курса ще свърши работа.

1
stoyanovas avatar stoyanovas 4 Точки

Здравейте,

И аз искам да ползвам WP блога си, но за съжаление срещнах трудност още в началото.

Опитвайки се да embed-на Google Analytics Tracking Code, се оказа, че дори нямам опция  Plugins в администраторското меню.

Прочетох в WP Help форума, че всъщност Plugins вече са премахнати като опция, защото една част от тях са интегрирани.

Зададох въпрос на WP Support и ми отговориха, че Google Analytics е налично само за бизнес-акаунтите. От друга страна Site Stats, което безплатния акаунт предлага, не съм сигурна че е добра алтернатива.

В момента се чувствам като в небрано лозе, защото очевидно съм на съвсем начално ниво, а явно всички останали са доста по наясно с нещата. 

Така или иначе - нямам друга опция освен да ползвам WP сайт, така че - всякакви идеи, коментари и предложения са добре дошли.

0
bewolf avatar bewolf 30 Точки

Когато сайта Ви се хоства в wordpress.com нямате Plugins. Когато сте си инсталирали wordpress на ваш домейн разполагате с пълната му функционалност. И предполагам това са имали предвид под бизнес акаунти, акаунти ползващи различен от техния сървър.

Някой да ме поправи ако греша.

п.с. Аз го ползвам на мой домейн и имам всичко. Имам и малко опит над него, ако нещо не Ви е ясно, ще се радвам да помогна ако мога.

1
petbaik avatar petbaik 15 Точки

Това означава ли, че няма да може да се използват сайтове хостнати в wordpress.com, защото това е единствения вариант за мен

0
I2KGhost avatar I2KGhost 1 Точки

За мен също единствения вариант е да ползвам сайт хостван от wordpress.com ако може някой да даде повече информация дали това е проблем.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.