Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

MariqPavlova avatar MariqPavlova 0 Точки

Наков - Благодаря ви!

Днес (02.04.2015 г.) бях на интервю за "Програмист" в СОФИЙСКИ УНИВЕРСИТЕТ "СВ.КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ"

 

Няма да навлизам в подробности, но вече нямам никакви съмнения, че избрах да се уча в СофтУни! И се радвам, че нямам нищо общо с Алма Матер!...

 

Ето и обявата за да прецените сами:

 

Програмист
Ref.No: UCIKT 2
Описание и
Изисквания:
Университетски център за информационни и комуникационни технологии (УЦИКТ)
към Софийски Университет “Св. Климент Охридски” търси да назначи:

Програмист

Отговорности:
• Разработка, интеграция и поддържане на приложения и бази от данни;
• Изграждане и оптимизация на заявки и справки;
• Структуриране на кода и документация;
• Разработване и интегриране на WEB приложения.

Изисквания към кандидатите:
• Диплома за средно или висше образование в сферата на информатиката и информационните технологии, инженерните науки или програмирането;
• Предишен опит на подобна позиция;
• Познания по Обектно-ориентирано програмиране;
• Опит с VB, PHP, Symfony, ASP.NET, CSS, Java, JavaScript, jQuery, HTML5, XHTML;
• Опит с MS SQL, MySQL;
• Владеене на английски език;
• Умения за работа в екип;
• Аналитичност
• Способност за работа под напрежение в динамична среда.

Предимства:
• Познания по AJAX, JSON;
• Опит в създаването и интегрирането на API ;
• Опит в работа с WEB услуги;
• Познания по .NET 1.0+.

Срок за кандидатстване: 25.03.2015
Условия на труд: Трудов договор с 6-месечен изпитателен срок.
Необходими документи: Автобиография с актуална снимка, Мотивационно писмо и копие от дипломата.

Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД.
На събеседване ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.
-4
Общи приказки
dpopov avatar dpopov 6 Точки

И какво точно се случи там? Няма нужда да коментираме СУ, защото акцентът тук е върху конкретна обява за работа. Ясно е, че ФМИ няма как да предложат изкушаващи условия за един програмист, защото, най-малкото, нямат финансовия ресурс. Но ми е интересно с какво толкова те ядосаха.

0
MariqPavlova avatar MariqPavlova 0 Точки

Здравейте,

ако ме интересуваха "изкушаващите условия за един програмист" нямаше даже да си пусна документите, камо ли да отида на интервюто.

За да съм ядосана е повече от ясно, че не са предложили даже никакви условия.

Щом до този момент резултатът е "минус 4 гласа" е ясно, че тази тема в този си вид е приключена за мен.

-1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.