Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Alezard avatar Alezard 7 Точки

[Technical Issue] Programming Basics - фев 2015 - Условни конструкции - объркан краен срок за домашното?

Привет.

Реших да си кача домашното ( и успях де), но ми направи впечатление, че крайният срок не е до утре 03/04/2015 23:59:59, а до 07/04/2015 23:59:59. Не знам дали това ще доведе до объркване в системата или създаването на паралелна вселена, но ми се стори самарянско да го споделя във форума, понеже не намерих начин да пусна билет (ticket) за нередност. Ако е било целенасочено сменена датата - just del it.

Поздрави.

Тагове:
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Здравейте,

срокът беше поправен - 3 април 23:59:59 часа. Извиняваме се за причиненото неудобство.

0
EBojilova avatar EBojilova 330 Точки

За съжаление не беше поправен, тъй като и вчера на мен ми даваше че срока е до 07.04.15.за предаване на домашните. Аз си го бях предала вече, но исках да оценявам, а нямах този бутон. Изчаках до днес за да оценя, а ми даде, че срока за оценяване на домашни е изтекъл? Изпратих и записване.

Аз от своя страна получих 1 коментар, може би само вчера след 5 часа до 12 е имало възможност за оценяване, след като сте го поправили, но срока би трябвало да е 3 дена, не няколко часа.

0
07/04/2015 22:51:41
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Здравейте,

Уведомяваме Ви, че срокът за предаване на домашни за лекцията Условни конструкции е удължен до 7-ми април 23:59:59 часа. След като срокът изтече, ще може да изтеглите домашно от системата и да го оцените. Имате 3 дни, в които можете да го направите.

Извиняваме се за грешката в сроковете и за причиненото неудобство. Ако имате въпроси - оставам на разположение.

0
malkstor avatar malkstor 348 Точки

Здравейте,

Забелязах че нещо се разиграха датите за предаване и проверка, като вчера вечерта крайния срок за поверка беше 6 Април 23:59:59. Проверих 3 домашни и написах коментари и препоръки. Сега виждам че срока е сменен на 7 Април 23:59:59, което е супер - по първоначални данни трябваше да е така, но няма и помен от проверените от мен домашни, в смисъл не пише да съм проверил каквото и да е. 

п.п. Сега забелязвам че 7 Април 23:59:59 е сложен за краен срок за предаване на домашното, не проверка. Това предполагам значи че от утре ще могат да се оценяват домашни още 3 дни, а тези които вече са били проверени преди да бъдат сменени датите ще се появят където трябва. Аз също успях да получа една оценка вчера в този промеждутък.

п.п.п. Точно така се получи, чудесно :) Няма ощетени, даже напротив - имахме 3 дни допълнително за да предадем домашното.

0
08/04/2015 08:37:04
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.