Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

VGeorgiev avatar VGeorgiev 1384 Точки

[Exam Results] Database Applications - януари 2015

Здравейте, колеги.

Резултатите от курса по Database Applications са готови. Можете да си ги погледнете в профилите.

Забелязах, че доста хора имат точки от изпита над 100, което е хубаво.

Поздрави,
Владо
http://VGeorgiev.org/

Тагове:
8
Databases Basics 06/04/2015 19:21:05
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Изпитът беше готин и много хора се справиха на ниво. Може би лабът помогна да овладеете добре материята.

Надявам се всички да са доводни от резултатите си.

4
Masovski avatar Masovski 211 Точки

Ако имаме въпроси относно коментарите към изпита, към кого трябва да ги зададем ?

1
08/04/2015 01:24:55
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Ами към Владо или Ангел. Аз не съм проверявал, само правих условията на задачите.

2
Masovski avatar Masovski 211 Точки

Ясно, благодаря за бързата реакция.

0
VGeorgiev avatar VGeorgiev 1384 Точки

Ще има лека промяна в оценките (2..6), понеже на някой хора не бяха изчислени съвсем коректно. Просто се забавяме за да сме сигурни, че всичко е правилно.

3
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.