Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

biser.stoev avatar biser.stoev 57 Точки

Няколко въпроса относно ниво 1 и Варненски свободен университет

Здравейте, приет съм първо ниво в СофтУни, но поради лични причини най-вероятно няма да мога да се запиша май месец, а ще трябва септември.

Та въпросите ми са няколко:

1) Доколкото знам, оценката ми ще бъде запазена и ще мога да се запиша с нея септември, но пак да питам дали е така за всеки случай.

2) Искам да се запиша и във ВСУ. Някой ще може ли да ми даде насоки как става цялата процедура?

3) Има ли филиал ВСУ в София и ако има, и изпитите и лекциите ли се карат тук, а ако няма г/д какво време трябва да си планирам за ходене до Варна? (Ако има някой, който е в момента е студент там под тази форма, ако може да се свърже с мен и да ми обясно по-подробно нещата)

Благодаря предварително :)

0
Въпроси за SoftUni 07/04/2015 02:35:06
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки
Best Answer

Здравейте,

Ще отговоря последователно на въпросите Ви:

1. Ако не може да започнете Ниво #1 от Май 2015, оценката Ви ще бъде запазена за сезон Септември 2015. Трябва да ни уведомите в малко преди септември месец, за да Ви позволим пакет за плащане на Ниво #1;

2. Относно кандидатстването във ВСУ:

  • Записвате се в Ниво #1 от Септември 2015;
  • Ще имате възможност да изберете в кой ВУЗ искате да продължите обучението си (ще може д си изберете ВСУ през сайта ни);
  • Ще Ви дадем едни документи, които трябва да попълните и да след това ние да ги изпратим към ВСУ;

3. За студентите на СофтУни - ВСУ предлага изпитите да се провеждат в София (за улеснение на студентите). Все пак за повече подробности може да се свържете с Галина Момчева, която отговаря за студентите на СофтУни записани в ВСУ. Ето и нейният телефон: 0888 79 37 85.

Ако имате други въпроси - оставам на разположение. :) 

Алекс

2
08/04/2015 13:14:23
penkov avatar penkov 110 Точки

Здравей колега,

Ще отговоря по 3-та точка от твоето запитване, защото само по нея имам що годе ясна представа как са нещата. Доколкото аз знам ВСУ нямат филиам в София. Изпитите и някой лекции които са задължителни за обучението във ВСУ са 1 седмица на семестър (ниво) във Варна и мисля че може да си я избираш коя да е точно, но мисля също че е и през лятото, за да е по лесно на нас студентите. 

Мога малко и за 2 рата ти точка да дам насоки доколкото аз знам (пак повтарям не съм 100% сигурен :) ). Кандидатстването става чрез приемния ти изпит в softuni (сиреч този който си минал) . Цялата информация относно споразумението на SoftUni с ВСУ е тук

Надявам се да съм бил полезен макар и само с 2 от 3 точки. 

Успех с приема!

0
cherokee avatar cherokee 146 Точки

Лекциите и повечето от изпитите се провеждат в София (обикновено в колеж София). Има една седмица в годината (лятото), в която трябва да се отиде до Варна за взимане на някои заверки и изпити. За кандидатстването периода е както при дригите университети - края на лятото и става през Софтуни, но може и сам директно (трябва да споменеш, че си студент в Софтуни - имаш положен успешен входящ изпит). Това е накратко.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.