Loading...
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Например: http://en.savefrom.net/

Пействаш линка на клипа от ютюб, натискаш download, избираш качеството и клипа се сваля :)

Има много варианти за сваляне - проста трябва да потърсиш в гугъл ;)

1
nyah84 avatar nyah84 3 Точки

Мислех, че има възможност да се подават като файлове. Благодаря за информацията :)

0
nikola.m.nikolov avatar nikola.m.nikolov 830 Точки

Има и по-лесен начин за сваляне чрез сайта, който Анатоли е дал. Пред youtube в линка трябва да сложиш ss

Ето този линк https://www.youtube.com/watch?v=iZLH1V9aNy0 трябва да стане:

https://www.ssyoutube.com/watch?v=iZLH1V9aNy0

11
nyah84 avatar nyah84 3 Точки

много благодаря! :)

0
milen_vm avatar milen_vm 68 Точки

Ако използваш Firefox има плъгин, който сваля всякакви видeа Video DownloadHelper.

4
09/04/2015 17:23:30
quickben avatar quickben 966 Точки

youtubedownloader :)

2
kasskata avatar kasskata 492 Точки

ХОРА 
не си играйте с тия развалени сайтове пълни с реклами, да не се оплаквате после че имате срамни буби на компа и някакви search engines които никой никога не е виждал.

Аз винаги тегля видеата. Правя го по един единствен начин. Торрент програмата ILivid. С нея се работи ето така.

01. Теглим от тук.

02. Инсталираме като внимаваме дали не слага нещо,което не сме поръчали, както винаги. Всички програми достъпни от нета безплатно теглене по принцип ви добавят допълнителни съгласия за еди коя си програма, така че винаги четете заглавието най-отгоре преди да натискате NEXT. Това е неписано правило.

03. От там идва елементарното. Пускате видео, цъкате на прозореца на видеото с денсния бутон > Get URL adress/ Получаване на URL адреса/ най-първото меню, или просто си вземете URL adress-а от Youtube.com, отивате в ILivid и paste където ви е кеф върху програмата. Тегли най-високото качество на видеото, качено в тубата.

04. Notes: може да си промените download директорията много лесно: Settings(зъбното колело горе вдясно) => downoad folder: пишете или намирате пътя до желаната папка => ОК

Тази програма спами само за да ви стане торент програма по подразбиране, малко е дразнещо но до сега това е оптималния вариант за хора с offline проблеми като мен. :D

 

Успехи и приятни празници. 

4
Nexus avatar Nexus 119 Точки

Това е супер.

Мерси.

0
kasskata avatar kasskata 492 Точки

За нищо.

Страхотен е торрент клиента. обаче само свук не изважда, което ме е много яд.

0
Nexus avatar Nexus 119 Точки

Ха, как не изважда звук? Нямаш звук на свалените клипчета? При мен всичко е ок.

0
tsv_n avatar tsv_n 7 Точки

Firefox + Video DownloadHelper, както ти е отговорил колегата milen_vm

Работи, няма посещаване на съмнителни сайтове и т.н.

 

Понеже има и мнения със загриженост относно безопасността:

Който иска да е защитен отвсякъде да си инсталира свестен линукс, ако още не е, и да помоли/накарай някой да му/и го конфигурира с акъла си за декстоп. За препоръчване с КДЕ графична среда.

2
Neytrex avatar Neytrex 35 Точки

А защо не използвате нещо българско и доста удобно?
vloader е подходящия избор за мен :)

1
momopetrov avatar momopetrov 35 Точки

Аз използвам тази програма и съм много доволен. Конвертира ги във всякакви видове

0
kvmladenov avatar kvmladenov 24 Точки

Аз също си свалям клиповете, защото то се знае... обстоятелства всякакви... Голямо удобство е да се използва браузъра Torch защото има доста функции в самия него - може да се ползва и като торент клиент и вместо доста сайтове за сваляне на видео и аудио... Щом го инсталираш и отвориш страница на която има видео цъкаш си на бутончето и това което аз смятам за удобство е че освен mp4 примерно или avi - както го свали ти изкарва и един чист mp3 файл само със звука. Понякога може и да не гледаш самия клип, но да си на разходка и да си слушаш лектора е друго :) Дано съм ти помогнал!Иконка за сваляне на видео от където и да било не само YouTube

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.