Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

kasskata avatar kasskata 492 Точки

Би ли обяснил на коя дата е този workshop, че не мога да го намеря. 
По принцип никой няма да застане на входа на SoftUni и да ви търси сметка какво правите тук и дали сте онлайн или присъствено. Няма ограничение да дойдеш да се запознаеш с колегите си или да пиете бира или да решавате задачи. СофтУни е с отворен формат на водене, така че може спокойно да си дойдеш и да си го гледаш на живо, пък и повечето вътрешен хумор се случва на почивките. Току виж ти стане много яко и се запишеш присъствено :D

Поздрави, kasskata

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Уъркшопът е в сряда от 17:00ч. И ти си поканен :)

0
george.ivanov avatar george.ivanov 20 Точки

Говорим за 15.04.2015г. Благодаря, ако имам възможност ще присъствам.

Знам, че присъственото обучение е по-доброто, ниво 0 бях присъствен (и с по-добри резултати).

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.