Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

DragoyDinev avatar DragoyDinev 22 Точки

Въпроси от лекцията на Едуард Димитров и Геннадий Воробьов .

https://www.imageupload.co.uk/image/ZDqh   E втория таб какво е SEO - заглавие ?EDIT SEO заглавието ми е на url -а името . И все пак какво значение има url-a за SEO  ?

За категорията въпроса е по - доло ..

За сега е това, ако някой има въпроси по тази лекция може да ползва темата. Специално тази лекция беше най - тежката информативно за мен лично и ще се радвам да се пообяснят нещата които са ми отбелгнали .
 
Въпроса ми към Генадии е /вкл. и домашното/

Една дама пита за магазина си за мебели, затова ще я използвам за пример (дано и помогна) ...

Ако категориите са ми вече индексирани думи : Гардероби, Канапета, Маси, Столове и т.н
Те са с високо търсене според Rrodvigator .
Примерно : "Мека мебел" има 6 600 търсения средно на месец .
Ако моят сайт се продава основно мека мебел, как да си направя категориите и подкатегориите, при условие, че всеки мебелен магазин онлайн е с такава категория вече индексирана ?

Правилно ли разсъждавам,че категорията ми трябва да е Мека мебел - "БРАНД" и подкатегориите да са ми вече Мека мебел по поръчка която има 170 търсения на месец ?
 
Или въпреки високата конкуренция за тази фраза да го оставя така и подкатегориите да са стандартни ? (имам леко объркване в това)

Сигурен съм, че в процеса на работа ще има още въпроси ...

Благодаря предварително за помоща !
Тагове:
1
Digital Marketing & SEO 10/04/2015 11:21:38
DragoyDinev:
Решен проблем
netpeak avatar netpeak 165 Точки

Привет,

 

Мека мебел - глвана категория

Подкатегории:

мм по поръчка

спални

дивани

кухненски ъгли

и тн.

 

Това ли маше предвид?

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.