Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

magdalena70 avatar magdalena70 96 Точки

[Technical Issue] - Проблем с Postman и Parse.com

Моля за помощ, че нещо не се оправям с Postman. При опит да дам заявка към Parse.com ми иска парола и потребителско име. Но не приема потребителкото име и паролата ми от Parse.com, а продължава да се появява все един и същ прозорец и да ми иска парола и потребителско име.

Ето това е, което ми иска: Вижте тук

Тагове:
0
JavaScript Applications
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Трябва да подадеш хедъри: https://parse.com/docs/rest#queries

Сега го подхванах тоя пощальон и има доста удобна опция да си направиш пресет, да си запазиш тия хедъри, да си ги кръстиш и като тръгнеш в секцията с хедърите да пишеш името ти излизат.

1
10/04/2015 21:13:02
velio84 avatar velio84 241 Точки

За хора с непоносимост към Chrome и/или ползващи FireBug, във Firefox има подобен на Postman extension - казва се HttpRequester 2.1

3
11/04/2015 16:27:24
ibakyrdjiev avatar ibakyrdjiev 172 Точки

За хром който не иска да си сложи PostMan заради "Error" (мега кеф с описание защо не става) също и RestClient 

0
VenelinGrozev avatar VenelinGrozev 130 Точки

Ще използвам темата да попитам - някой успя ли да си разлогне юзъра с POST заявка през https://api.parse.com/1/logout?

Убих 2 часа да пробвам всякакви варианти да изтрия сесията но така и не успях. През цялото време ми връщаше грешка "Resourse not found".

Успях накрая да я изтрия с вторият начин, който е даден в API-то - DELETE заявка през https://api.parse.com/1/sessions/ + objectId на сесията но ми стана чудно какво и къде бъркам в първият начин.

1
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Според документацията трябва да сложиш хедър за X-Parse-Session-Token, това направи ли го?

0
VenelinGrozev avatar VenelinGrozev 130 Точки

Да, направих го точно както го пише в API-то и не успях. При теб получава ли се?

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Не съм стигнал дотам, още си правя 3-тото домашно с ъпдейтването, махането и добавянето на разни страни и градове. С потребители още не съм се борил.

Сигурен ли си, че има логнат потребител? Друг възможен проблем - да си сложил грешен session token, който не е за правилната сесия; доколкото видях може да триеш сесия само на текущия потребител, ако token-a е на друг потребител няма да се получи. Това са ми идеите какво може да не е наред.

Пусни кода да го видим.

1
kasskata avatar kasskata 492 Точки

Пробелмът ти идва от хедърите. Задължително си сложи двата хедъра, гледай да са хедърите на същото приложение което пускаш, защото ако имаш повече от 1 приложение то слага по default първото приложение. Това става въпрос ако гледаш примерите от APIто 

 

0
magdalena70 avatar magdalena70 96 Точки

Благодаря на всички! Преборих се! :)

 

0
12/04/2015 15:00:54
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.