Софтуерно Инженерство
Loading...
+ Нов въпрос
JOHNY avatar JOHNY 197 Точки

Не знам кой и защо ти е набил минус вместо да отговори и каква полза намира от това.

Опитай да ползваш бутона "Докладвай грешка" при домашното ти и вероятно ще ти бъде помогнато по-бързо. Все пак надали лекторите обикалят форума, а и на всеки се случва да пропусне.:)

P.S. Добавям ти един плюс за да не е негативен резултата. Не виждам нищо лошо в това човек да иска да направи домашното си.:)

1
12/04/2015 19:49:03
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 233 Точки

Принципно българите не са много положителни хора, за това така си обичат минусите :) Нека ги има...

Относно докладването: това го направих още преди 2-3 дни, но няма никаква разлика.

-1
JOHNY avatar JOHNY 197 Точки

Великден е. Софиянци са по родните места, а други карат ски по Великден.:)
Вероятно утре всичко ще е ок, но не знам какъв е срока за  домашното Ви.

0
13/04/2015 18:39:55

Е има, 2-3 дни :)

-1
tsetskabon avatar tsetskabon 5 Точки

Аз и домашното не вижддам :)

0
kvmladenov avatar kvmladenov 24 Точки

Сега обърнах внимание че наистина лекцията за Вътрешна оптимизация на уеб сайт, все още нямаме материали - единствено имаме презентацията, и това което ме притесни е че времето от тогава когато е била лекцията вече е минало Дата: 09.04.2015 г, 18:00 ч. - 20:00ч.

Нека някой сподели ако има информация... имаме и домашно да предаваме до 18...

3
I2KGhost avatar I2KGhost 1 Точки

В крайна сметка някой ще каже ли кога ще бъде качено видеото или да си чакаме до 18-ти???

1

ИМАМЕ ОТГОВОР! Отговорът е от лектора ни - Геннадий Воробьов!
Писах на лично и беше достатъчно коректен за да ни даде информация спрямо казуса който така ни е притеснил. Това е директно копирано от чата:

Аз: Относно лекцията Вътрешна оптимизация на уеб сайт (On-page Optimization), все още нямаме видео материал, а домашното ни е до 18-ти.

Геннадий Воробьов: Да, знам за това. Колегите нещо не успяват да конвертират скрийнкаста.

Аз: Дали ще бъде коригирано времето за домашното за да можем да отреагираме?

Геннадий Воробьов: Да, времето ще се удължи.

Чата беше във фейсбук, ако има нужда ще прикача и скрийншоти. Но поне да не се притеснявате колеги... :)

9

То това е ясно, но защо трябва да става това? "Софтуерен университет" да не могат да си конвертират видеото...

0

Е знае ли човек... аз мисля че това не е болка за умиране, защото са достатъчно коректни все пак с нас във всяко едно отношение. Всичко ще се нареди :)

5
Lyubitsa avatar Lyubitsa 2 Точки

Видеото вече е качено, но явно има някакъв проблем. Надявам се някой да го забележи скоро, защото без видео презентацията не може да бъде разбрана. Освен това имаме да подготвяме домашно.

2