Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

JOHNY avatar JOHNY 196 Точки

Не знам кой и защо ти е набил минус вместо да отговори и каква полза намира от това.

Опитай да ползваш бутона "Докладвай грешка" при домашното ти и вероятно ще ти бъде помогнато по-бързо. Все пак надали лекторите обикалят форума, а и на всеки се случва да пропусне.:)

 

P.S. Добавям ти един плюс за да не е негативен резултата. Не виждам нищо лошо в това човек да иска да направи домашното си.:)

1
12/04/2015 19:49:03
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

Принципно българите не са много положителни хора, за това така си обичат минусите :) Нека ги има...

Относно докладването: това го направих още преди 2-3 дни, но няма никаква разлика.

-1
JOHNY avatar JOHNY 196 Точки

Великден е. Софиянци са по родните места, а други карат ски по Великден.:)
Вероятно утре всичко ще е ок, но не знам какъв е срока за  домашното Ви.

0
13/04/2015 18:39:55
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

Е има, 2-3 дни :)

-1
tsetskabon avatar tsetskabon 5 Точки

Аз и домашното не вижддам :)

0
kvmladenov avatar kvmladenov 24 Точки

Сега обърнах внимание че наистина лекцията за Вътрешна оптимизация на уеб сайт, все още нямаме материали - единствено имаме презентацията, и това което ме притесни е че времето от тогава когато е била лекцията вече е минало Дата: 09.04.2015 г, 18:00 ч. - 20:00ч.

Нека някой сподели ако има информация... имаме и домашно да предаваме до 18...

3
I2KGhost avatar I2KGhost 1 Точки

В крайна сметка някой ще каже ли кога ще бъде качено видеото или да си чакаме до 18-ти???

1
kvmladenov avatar kvmladenov 24 Точки

ИМАМЕ ОТГОВОР! Отговорът е от лектора ни - Геннадий Воробьов!
Писах на лично и беше достатъчно коректен за да ни даде информация спрямо казуса който така ни е притеснил. Това е директно копирано от чата:

Аз: Относно лекцията Вътрешна оптимизация на уеб сайт (On-page Optimization), все още нямаме видео материал, а домашното ни е до 18-ти.

Геннадий Воробьов: Да, знам за това. Колегите нещо не успяват да конвертират скрийнкаста.

Аз: Дали ще бъде коригирано времето за домашното за да можем да отреагираме?

Геннадий Воробьов: Да, времето ще се удължи.

Чата беше във фейсбук, ако има нужда ще прикача и скрийншоти. Но поне да не се притеснявате колеги... :)

 
9
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

То това е ясно, но защо трябва да става това? "Софтуерен университет" да не могат да си конвертират видеото...

0
kvmladenov avatar kvmladenov 24 Точки

Е знае ли човек... аз мисля че това не е болка за умиране, защото са достатъчно коректни все пак с нас във всяко едно отношение. Всичко ще се нареди :)

5
Lyubitsa avatar Lyubitsa 2 Точки

Видеото вече е качено, но явно има някакъв проблем. Надявам се някой да го забележи скоро, защото без видео презентацията не може да бъде разбрана. Освен това имаме да подготвяме домашно.

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.