Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

zontak avatar zontak 457 Точки

Лабове и Подготовки за изпити

Здравейте.. Няма да Ви занимавам с много четене и мисли.. за това направо мисля да попитам..

Не е ли редно лабовете и подготовките да се водят след 18;00ч. ? В 3-то ниво сме, някакъв огромен процент от хората работят.. и има ли някакъв вариант останалите групи да се съобразяват с нас и нашите лекции да бъдат вечер? Колкото и да ми е интересно да чуя и науча нещо.. всичко се организира от 10;00 , 12;00, 14;00 ... Не съм сигурен дали аз имам грешна гледна точка, или пък съм си виновен заради това, че реших да започна работа и да я смеся с ПРИСЪСТВЕНО обучение ( което го минавам в вид на онлайн, защото най-интересните неща са преди 18:00 ) ..  :)

Тагове:
1
Advanced Level: Back-End
petrovaliev95 avatar petrovaliev95 358 Точки

Подкрепям те, зададох подобен въпрос малко по рано, но все още съм без отговор.

0
bsdemon avatar bsdemon 348 Точки

Знам че е сложно да се прави организацията на залите, но zontak е прав. Поне лабовете и подготовката за изпита да са в по късно часове.

0
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Здравей, Крис,

Каквото отговорих на petrovaliev95 в тази тема, това се отнася и за теб. Разбери, че трябва да се съобразяваме и с лекторите, с тяхното свободно време и т.н. Отделно сме оставили 2 пъти в седмицата вечерни слотове за семинари.

Както споменах в темата, създадена от petrovaliev95, не всички студенти искат вечерни лекции, както и не всички - дневни. Да направили сме програмата така: 2 пъти седмично - вечерни и 1 път - дневна, точно поради тази причина. Всички лекции и подготовки се записват с камера и ако някой няма възможност да дойде в СофтУни, може да гледа видеото. Знам, че не е същото, но всеки си прави сам организацията и си подрежда приоритетите.

Разбирам, че ти е трудно (както на всики, които работят и учат редовно/присъствено), но това е твой личен избор. Не искам да прозвучи грубо и се надявам да не съм те засегнала. :)

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.