Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

mar0der avatar mar0der 191 Точки

[Homework] Consuming remote data - има ли смисъл? Нужда от асистенти на лекциите

Домашното за consuming remote data ми изглежда безмислено на фона на това че задачата със * от него е задача без звездичка в предното домашно. Няма нищо лошо в повторение за затвърдяване на знанията, но в случая тук повтараяме правене на CRUD. Вероятно в предния курс тази лекция е била преди БааС и е била първата стъпка, но след като си играхме с страните и градовете това няма особена полза. По - добре да се праработи или махне ( за следващите нива, защото не вярвам да някой да направи нещо сега). 

Също така искам да помоля ако е възможно да се осигури поне един асистент след лекциите защото снощи си стояхме 5 - 6 студента сами в залата и се мъчихме да разгадаваме особеностите на парс.ком, които полагащите ни се асистенти биха могли да ни разяснят доста бързо. Не говоря само за снощи, а като цяло поледните 2 курса почти няма кой да попиташ, ако лектора не остане след лекцията.

Благодаря

4
JavaScript Applications 15/04/2015 12:10:40
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Относно домашното си мисля, че проблемът е по-скоро в 3-тото, защото почти не е разписано (казва ти се само "направи градове и държави и ей тия функционалности"). И да, по-трудно е дори, няма логика да е така. Правих го 2-3 дена, докато снощи за 1-2 часа надрасках 4-тото и не защото вече знам какво правя, а защото е доста по-елементарно.

0
mar0der avatar mar0der 191 Точки

да 100% е много по - лесно то. Не съм гледал но мисля че тази лекция е била преди баас и ако е така би било логично но се га трябваше да се поправи или да не се дава това домашно. Не е като да няма с какво друго да се занимаваме ...

1
velio84 avatar velio84 241 Точки

На мен ми хареса домашното - определено е по-лесно от предното (на него загубих целия уикенд и понеделника да се блъскам със заявките).

Кода ми там беше мазало, сега като вече бях минал през процедурата, тук мисля че ми се получи доста по-добре и определено ми беше от полза да си повторя и затвърдя нещата.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.