Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

postakalka avatar postakalka 5 Точки

Не, от днес вече няма свободни ресурси! А 2016 Наков се кълнеше, че винаги ще са достъпни поне тези от основната програма.

3
15/02/2021 20:18:07
Yordan1948 avatar Yordan1948 1 Точки

Така е. До вчера гледах свободно курсовете , а днес влязох, но нямаше достъп. Жалко. Явно вече всичко се прави за пари. 

1
smolcat avatar smolcat 0 Точки

Кълнял се е? Може ли да ми пратиш клип или публикация, че ми стана интересно?

0
pirocorp avatar pirocorp 20 Точки

Съдържанието е толкова безплатно, колкото Уикипедия, и е за доброто на останалите хора. Плащам заплати на наши хора да произвеждат open source (“отворено съдържание”), което отива във фондацията и е свободно за разпространение и ползване. Например, ако Русенският университет иска да направи хубав курс по база данни, може да вземе нашия курс от А до Я – уражнения, домашни, курсови проекти, скриптове, видео… Той е публикуван на сайта ни softuni.bg. Вече има качени около 30 различни курса”, обяснява младият шеф.

 

https://ikarpress.com/softuni-%D1%80%D0%B5%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D1%8E%D1%86%D0%B8%D1%8F-%D0%B2-%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B5%D1%82%D0%BE/

 

 

0
krum_43 avatar krum_43 750 Точки

Според новата политика на СофтУни всеки студент би трябвало да има достъп до нивото,което е стигнал+един предстоящ модул.

0
Elena123456 avatar Elena123456 235 Точки

Колеги, споделям блога на Николай Костов (преподавател в направлението C#)- https://nikolay.it/?page=1 

Тук има страшно много полезна информация- Hight Quality code, Алгоритми, Дата структури, Бази данни, някои неща от Уеб курса, игрите: "Змия" и "Тетрис", както и доста неща от Фундаментал модула. 

Ники, твоя блог може би е най-добрия български блог за програмиране! Благодаря ти за него и не спирай да го развиваш! yes

1
krum_43 avatar krum_43 750 Точки

В крайна сметка тези ограничения са логични

Всеки студент ще ползва това ,за което е заплатил

Успещен ден на всички бъдещи разработчици !!!!!

0
18/02/2021 08:03:37
DimityrDimitrow avatar DimityrDimitrow 6 Точки

Това, че са спрели достъпа до ресурсите го разбирам, но не мога да разбера защо желаещите да закупят определем модул или курс по основната програма, трябва да закупят цялата пътека при положение, че не се интересуват от другите модули, т.е. за да закупиш Web модула, трябва да преминеш през  всички останали модули като Basic, Fundamentals, advance и т.н.

0
StayHungry avatar StayHungry 1 Точки

В крайна сметка това така ли ще остане ?

На мен ми трябва да платя за  някои от Professional Modules Не ми трябват fundamentals i basic. 

 

0
DimityrDimitrow avatar DimityrDimitrow 6 Точки

Предполагам, че така ще е за напред... И на мен не ми допада, но продуктите са си на SoftUni и те определят правилата за тях, цените и начините им за ползване. 

0
medical_boy_sf avatar medical_boy_sf 16 Точки

Оставете всичко останало, но са заключени дори курсовете от Basics, които са безплатни. Безмълвен съм.

0
krum_43 avatar krum_43 750 Точки

Безплатен обяд вече няма.Може би трябва да си записал курса.

0
18/08/2021 11:58:08
medical_boy_sf avatar medical_boy_sf 16 Точки

1. Курсът Programming Basics е напълно безплатен, освен ако нещо не се е променило преди последните 5-6 месеца, докато ме е нямало.

2. Безплатен обяд имаше и беше обещано, че това винаги ще бъде така. Но изглежда накрая материализмът винаги побеждава идеализма. Не ми е тъжно от факта, че се искат пари, разполагам с такива и съм ги давал без капка съжаление за всеки един курс, на който съм се записвал. Тъжно ми е, че ентусиазмът и алтруизмът, които Наков демонстрираше и които бяха доста заразителни за толкова много хора, изглежда се е трансформирал в чист комерсиализъм. Идеята за сплотена общност от български програмисти и това да станем "Силиконовата долина на Балканите" явно вече е умряла. Надявам се думите ми да са били разбрани правилно.

2
krum_43 avatar krum_43 750 Точки

Как ще станем нова силиконова долина,като вече една година не можем да си изберем и правителство.Това са само смели мечти.

0
Garcia avatar Garcia 1 Точки

Looking for the same issue. Bumped into your thread. Thanks for creating it. Looking forward for solution.

 

sky light pay card

0
22/10/2021 15:13:20
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.