Loading...
Nikoleta.Shopova avatar Nikoleta.Shopova 3 Точки

[Technical Issue] C# Basics Грешка при оценяване на домашно

Опитвам се да оценя домашни, но ми дава грешка("Error 404 Does Not Compute"). Вече изтеглих поне 5 домашни и не мога да изпратя оценка и коментар. Нещо аз ли не правя както трябва или има някакъв проблем?

ModEdit: Моля, прочетете правилата на форума(точка №9) преди да пускате нова тема.

Тагове:
1
Programming Basics 16/04/2015 23:48:23
HPetrov avatar HPetrov 822 Точки

Нещо се е сбозало пак по сайта, не е в теб проблема :) По-рано се опитвах да се запиша за изпит и ми я хвърли тази грешка и на мен но въпреки това ме е записало. Възможно е все пак да успяваш да пратиш коментарите си по домашните и просто след това да хвърля проблема.

1
Nikoleta.Shopova avatar Nikoleta.Shopova 3 Точки

Благодаря за бързия отговор, дано хората да са получили оценките.

1
16/04/2015 23:59:47
knoteva avatar knoteva 1081 Точки

Здравей, и на мен при проверка на домашно ми дава тази грешка. Но в "Брой оценени домашни:" се увеличава броя. Така че, дано да са оценени.

1
petiahr avatar petiahr 31 Точки

Курс Programming Basics - Март 2015 - В момента няма опция за оценяване на домашното от тема "Вход и изход от конзолата". Само при мен ли е така?

Благодаря предварително!

0
Nikoleta.Shopova avatar Nikoleta.Shopova 3 Точки

И при мен липсва опцията. Сигурно скоро ще я добавят.

1
georgisomnoev avatar georgisomnoev 11 Точки

Най-вероятно след като оцениш домашното не може да те препрати към  страницата на курса (ако бяхте забелязали на предните домашни след оценяване отваряше страницата на курса). Може би URL-а, който връща не е същия или името на html файла е преименувано и за това дава "404 - Not found". Всичко иначе изглежда да работи(отчита ти, че си ги оценил/а).

1
17/04/2015 23:44:20
heellboy avatar heellboy 2 Точки

Опитайте да изчистите Кеша 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.