Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

postakalka avatar postakalka 5 Точки

Абонамент за достъп до ресурси

А планира ли се абонамент за достъп до минали ресурси? Лично бих си плащала такъв абонамент. След като библиотеката затвори. Поне платен вариант не може ли? 

 

Много тъжен ден за IT (особенно junior).

Тагове:
1
Въпроси за SoftUni
pepiuwu avatar pepiuwu 2 Точки

Здравей, пиши в дискорд, може да измислим нещо - MomoSpaghetti#6974

0
krum_43 avatar krum_43 750 Точки

Според мен е редно всеки студент да има достъп до всички модули на курс,който е записал.

0
16/02/2021 07:35:01
pirocorp avatar pirocorp 20 Точки

Да така е

0
16/02/2021 16:04:42
pirocorp avatar pirocorp 20 Точки

Как да изтрия този коментар?

0
16/02/2021 16:05:51
GeneBit avatar GeneBit 1 Точки

Уча в Медиц.университет и гледах лекции тук странично вложил съм почти 1 и половина.Много тъжно че забраниха достъпа.Някой добър човек ако е записал JS Back-End 2021 при Папазов съм готов да заплатя за лекциите, защотото няма как да започна още от Basics.

0
Emmsy avatar Emmsy 3 Точки

Според мен с новите правила за достъп ще откажат много хора. План графика  е непосилен за 10 часов работен ден на човек. Курсовете са безбожно високи като цена/помня времето когато бяха 230лв/, но явно работата и тук вече удря на печалбарство. Разбирам нуждата от запазване на авторските права, затова според мен нещо еднократен абонамент като 50лв /даже 100лв/, да си платиш за текущ курс да му ползваш ресурсите,  е приемливо решение.Като да имаш права да си ги ползваш винаги безсрок, но да нямаш право на изпити ,лайв,сертификати,кредити и т.н, но сам да си определяш темпа на гледане на лекции и упражнения. Дано се вслушат в нуждата на хората, не всеки има времето, а и финансите за постоянно плащане на курсове от цена 440лв.

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.