Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

jabalka avatar jabalka 960 Точки

Випуск Първи (Ниво #3) - Искате ли да си направим абсолвентски бал? :)

Здравейте, хора :)

 

Някои от нас са учили и завършвали преди други неща, други не са. Аз съм от тия, дето са завършвали, но не отидох на абсолвентския си бал. 

Защо искам да преживеем заедно едно такова събитие?

- Много харесвам това, което учим. Повече от това, което учих преди, и това завършване има значение за мен

- Чувствам всички от 3-то ниво като приятели и искам да споделим заедно радостта си от успешното (да чукам на дърво) завършване на тази бурна, интересна, емоционална и най-вече ползотворна година (година и нещо)

- ще е много яко :)

 

ЕДИТ: Смятам, че ако имаме абсолвентски бал е хубаво да е след 3-то ниво, защото след това ще се разпръснем. Вие какво мислите?

 

Та, какво мислите, колеги? Искате ли да си спретнем абсолвентски бал?

@softuni, @nakov - Искате ли да ни спретнете абсолвентски бал? Все пак сме ви първите чада :)

 

Хайде поздрави и хубав ден на всички :)

И успешно учене (че да има какво да празнуване ;))

18
Events 17/04/2015 09:48:46
Emilu avatar Emilu 52 Точки
Best Answer

Здравейте, колеги, 

Първо, честито завършване! (най-благородно ви завиждам :) )

Второ, какво ще кажете да ви организираме един абсолвентски бал? ;) Все пак сте ни първия випуск. Благодаря на Яна за хубавата идея!

Като възможни дати мога да предложа двата петъка след предстоящата конференция - 3 юли или 10 юли. Пишете тук кой кога предпочита и ще се спрем на датата, за която има повече желаещи.

Също така може да споделяте и предложения за кръчма/заведение и евентуално - клуб/дискотека, след това и аз ще ви предложа една любима кръчмичка (само да видя дали ще ви побере).

 

6
17/06/2015 18:16:34
mcbrshishkov avatar mcbrshishkov 13 Точки

+1 за двете дати щом са през юли :)

0
jabalka avatar jabalka 960 Точки

+1 за 10-ти

2
MartinBorisov94 avatar MartinBorisov94 52 Точки

Аз предлагам екипът на СофтУни да се включи с една анкета. Нека разпратят една анкета с двете дати + няколко заведения. Така всеки от 3 то ниво (желаещ) ще си изкаже мнението. :)

4
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

Идеята не е лоша, даже мисля че то няма какво да се обсъжда - след ТАКАВА година един купон на финала си е направо задължителен... Даже мисля, че така  и трябва да се нарича - "купон за завършване", а не "абсулевтски бал"...  Не за друго, ами абсулветския бал май се води нещо като абитуриентския - по официално, ресторанти и тн... Ту мъч е :D

Нашият абсулветски бал не беше нищо повече от един як купон с резервирани маси в дискотека :D

Но и Яна както каза - и аз съм по-щастлив от завършването си сега, отколкото след онези 4 г в държавния университет... Нищо не може да се сравнява с ТАЗИ една година :D Няма такъв маратон, без никакво прекъсване! Направо взехме "петилетката" за една :D


1
17/04/2015 10:21:45
Reath avatar Reath 188 Точки

Какво е това абсолвентски бал? Никога не съм имал, откъде мога да си го купя? Така или иначе, ако има пиене в него искам да си купя два.

Само едни роби трябва да си измислим, че накъде без тях, или ще мятаме лаптопи към небето? Пу не съм първи!

П.С. Като се замисля можем да разпечатаме всички задачи на хартия, които сме имали на изпити тази година, да направим един сатанистки кръг с трите шеза, който съвсем да не е слочаен и да ги изгорим в един не дотолкова мирен ритуал понеже на мен лично задачи мир не са ми давали.

6
ZvetanIG avatar ZvetanIG 907 Точки

Хора,  да сменим мястото на бала, че на това със стриптизьорките няма да пуснат Ивчо.

10
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Това за горенето вече е пробвано :D

0
Reath avatar Reath 188 Точки

СЛУШАЙТЕ ЦЕЦИИИИ!

1
ttitto avatar ttitto 1153 Точки

А кога се водим за завършили. След трето ниво ли. След 4то ли? След 4то вероятно не всички ще завършат по едно и също време, защото не всички ще участват на едни и същи изборни курсове.

1
jabalka avatar jabalka 960 Точки

Точно с това съображение - че 4-то ниво няма да завършим по едно и също време вече и т.н., ми се струва, че е подходящо да си направим парти след поправителната сесия на 3-ти ниво.

Какво мислите?

1
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

"Смятам, че ако имаме абсолвентски бал е хубаво да е след 3-то ниво, защото след това ще се разпръснем."

 

Аз предлагам да не се разпръскваме :)

3
kyamaliev avatar kyamaliev 209 Точки

Ама, МОЛА ти са, предлагай по-конкретно :)

 

То ние затова се опитваме да направим традицията с бирата, даже следващата версия би трябвало да е тази седмица. Ама какво ще стане не е ясно.

1
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

След универститеските години обикновено хората се разпръскват, всеки захваща в различна посока да си действа по задачите, подхваща го живота с различни ангажименти, времето започва да не стига... С още напредване на времето, "годишните събирания на всички от випуска" стават все по-трудни за организация... 

Добрата новина обаче е, че по мой наблюдения обикновено когато голямата "задруга" се разпадне, тя се разпада на малки групички приятели в стил Гимли, Леголас и Арагорн, който продължават традицията почти всяка седмица да си пият бирата заедно, да си гледат мачовете, да си комуникират нон стоп и т.н. ;)

1
20/04/2015 10:50:42
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

Направи ми много силно впечатление нещо от вчеращния изпит, и искам да го споделя. Най-малкото, защото е редно да се споделят не само технически неуредици и "градивна критика", но и такива моменти като вчеращния! Моля вечно стриктните модератори да не изтриват поста ми, въпреки че той технически се явява офтопик, но тъй като няма специално отделена тема за изпита вчера, го споделям в тази, тъй като пък то, само по себе си, няма и реална връзка със самия изпит от вчера, че да му се прави отделна тема. По-скоро е свързано именно с тази изминала 1 година на обучение. 

Вчера ми направи впечатление първата реплика, която Наков каза на влизане в залата, където вече го чакахме всички. Погледна към събралите се хора и  тихо каза - "ето това сте всички... това сте всички, които останахте  от 2500 души в началото!" (толкова май са били първоначално записалите се желаещи за най-първия курс -  Ниво 0). Сякаш го каза не само към нас, но и към самия себе си. Сякаш за стотна от секундата се обърна една година назад да направи бърза равносметка, колко много е преподал и разказал, колко много е извървяно, въпреки купищата трудности и неуредици, които съпътстваха тази стартова година. Сякаш се почувства горд с труда от едногодишните си усилия на преподаване. Сякаш наистина се почувства горд с учениците си. С нас. На мен лично този непринуден и спонтанен момент ми направи силно впечатление, беше наистина готин :)

26
20/04/2015 19:50:37
petrovaliev95 avatar petrovaliev95 358 Точки

Здравейте колеги, 

Големия край наближава има ли някакво развитие по тази тема ?

0
jabalka avatar jabalka 960 Точки

Г-н Наков, г-н Ненков, 

Големият край наближава има ли някакво развитие по тази тема ?

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

@Яна, можеш ли да се захванеш с организацията, а ние да помогнем като изпратим покани на всички?

Наков

0
jabalka avatar jabalka 960 Точки

Една такава организация, за да бъде успешна, изисква доста енергия и време, които не веднъж съм отделяла преди. На този етап нямам възможност да гo направя.

Остава ми единствено да се надявам, че Софтуни има желанието и възможността да изпрати първия си випуск подобаващо. Ако това стане, с радост ще участвам в такова събитие :)

И, колеги, успех на последния изпит от ниво #3! :)

9
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Да, подкрепям идеята. Нека направим един абсолвентски бал сега, след края на ниво #3 и още един като се дипломирате (на пролет).

@Яна, можеш ли да се захванеш с организацията?

Наков

3
kotow avatar kotow 34 Точки

Ако го организирате може и да пропия

2
bsdemon avatar bsdemon 348 Точки

А не, кой ще ни прибира после ? :)

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.