Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

doby79 avatar doby79 1 Точки

[Technical Issue] SEO Optimization Въпрос относно домашно Onpage SEO

1. Ако домейнът се явява поддомейн, по какъв начин става проверката за www и съответно дали има redirect? Ако се отваря една и съща страница с и без www, предполагам,че значи, че се ползват и двата варианта, но има ли друг начин запроверка?

2. Не ми става ясно как точно става redirect-а. Ако може да го обясните с пример.

Тагове:
1
Digital Marketing & SEO 18/04/2015 11:39:57
genchev.style avatar genchev.style 23 Точки

Убеден съм, че има хора като мен, които не знаят от къде да почнат това домашно.

О'к, всеки може да каже какъв домейн ще използва, т.е. с или без www. Но от там нататък какво правим???

Наистина курса не е за начинаещи! Мотивацията на повечето от нас падна с 99%! Не ми се мисли ако бях платил за този курс. Идеята му е страхотна, със супер добре звучащи заглавия и подточки, но изпълнението повече от слабо.

И сега вместо да мрънкам, в пъти по-добре щеше да е да се хваля за постигнати резултати, но уви.

Бих искал да помоля, някой, който си е направил домашното за Onpage SEO, нека сподели screenshot-и или реда, в който е работил. Мхмм нещо по-смляно като информация...

Не знам дали при мен основен проблем е това, че не съм собственик на сайтът в/у който работя?! Условията от домашното са ми много чужди като материя...

*** И да се едитна малко...

Според мен това Домашно "Onpage SEO part 1" ще послужи като "цедка". Ще отпаднат хората, които не са правили сайтове и които нямат базисни умения по HTML. 

Преди мъничко говорих с един уеб дизайнер. Според него няма как да си направя домашното. Таа аз не знам значението на повечето задания...

Това е. Няма да продължавам, говорейки какво не мога да правя.

3
21/04/2015 20:21:52
budurova avatar budurova 33 Точки

Да, това домашно и според мен беше цедка.  По сайта, който бях избрала да работя, бяха работили вече SEO специалисти, един от които е лектор в този курс. На e-mail в който питах как са направили редиректа ми отговориха, че това са неща само за хора, които знаят какво правят и ако не разбирам, да не пипам, понеже мога да бъгна целия сайт.  Според мен трябваше да има изрично условие при записване : основни познания по HTML. 

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.