Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

malkstor avatar malkstor 348 Точки

[Homework] C# Advanced Topics - Problem 12 - грешен пример

Здравейте,

Забелязах че вторият пример във въпросния проблем е с грешен резултат:

SoftUni -> 1

Nakov -> 5

вместо

Nakov -> 4

SoftUni -> 1

 

Сигурен съм че и останалите са го забелязали, просто пускам темата за да бъде коригирано за следващите курсове :)

Тагове:
1
Programming Basics
Petya:
Проблемът е разрешен.
SimeonStoykov avatar SimeonStoykov 114 Точки

Здравей. От страницата на курса в колона материали за въпросното домашно можеш да докладваш грешка на екипа (линка се намира под самите материали), по принцип практиката е такава.

1
20/04/2015 13:04:34
a_rusenov avatar a_rusenov 1103 Точки

Задачата е оправена и обновена. Благодарим за забележката. :)

За бъдеще е добре да ползваш бутона "Докладвай за грешка", понеже може да остане незабелязана тук.

0
20/04/2015 13:19:26
malkstor avatar malkstor 348 Точки

Благодаря и на двамата за забележката, следващия път ще го имам предвид :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.